اصفهان به شهری هوشمند و خلاق تبدیل گردد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، دبیر جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان با اشاره به جلسه این جمعیت با شهردار اصفهان، گفت: توجه به سیستم های تازه در جمع آوری زباله، هوشمندسازی در مدیریت شهری از پیشنهاداتی بود که در جلسه مطرح شد.

اصفهان به شهری هوشمند و خلاق تبدیل گردد

انجمن گیگابلاگ اصفهان - مرتضی آرسته، با اشاره به جلسه جمعیت پیشگامان با شهردار اصفهان، گفت: شهردار اصفهان در بعد فرهنگی اقدامات زیادی انجام داده و سابقه خوبی دارد و بر همین اساس از او دعوت کردیم تا با نقطه نظرات پیشگامان انقلاب در مورد مسائل شهر آشنا گردد.

آرسته گفت: جلسه بسیار خوبی بود و شهردار نیز درخصوص مسائل شهر هم چون کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی، حذف دلال ها و واسطه ها و حرکت به سمت اقدامات تحولی مباحثی را مطرح کردند.

آرسته با بیان اینکه اعتقاد شهردار این بود که نمی خواهیم پول حرامی وارد شهرداری گردد گفت: او معتقد بود پول هایی که مردم برای آن ناراضی یا نگران هستند مشکلاتی در پی خواهد داشت و گفت که در حال ریشه یابی هستیم تا نگذاریم پول های حرامی وارد شهرداری گردد و شهرداری از رشوه پاک گردد.

دبیر جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان با اشاره به اینکه اعضای جمعیت پیشگامان نیز نظرات خود را در مورد مسائل شهر بیان کردند، گفت: توجه به سیستم های تازه در جمع آوری زباله، هوشمندسازی در مدیریت شهری از پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح شد.

آرسته با تأکید بر توجه به مسائل فرهنگی در مدیریت شهری، گفت: در مورد مسائل فرهنگی و ورزشی نیز دغدغه ها و نگرانی هایی اعضای جمعیت داشتند که درباره آن ها با آقای قاسم زاده صحبت شد و در کل جلسه بسیار مفیدی بود و اولین نشستی بود که با شهردار تازه داشتیم.

آرسته گفت: امیدواریم شهردار در مسائل شهری پیروز باشد و مواردی که در فکر دارد را پیاده کند.

آرسته در سرانجام درخصوص هدف از برگزاری جلسات جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی گفت: در جلسات مان سعی داریم مسئولان و نمایندگان شهر و استان را دعوت کنیم تا نظراتی که افراد با تجربه در رشته های مختلف دارند را ارائه دهیم.

منبع:فارس

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اصفهان به شهری هوشمند و خلاق تبدیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان به شهری هوشمند و خلاق تبدیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید