اعلام آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

به گزارش انجمن گیگابلاگ، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تعدادی از پرونده های مطروحه بیان کرد.

اعلام آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

به گزارش انجمن گیگابلاگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام نمود.

این آرا به توضیح زیر است:

غلامحسین قنواتی مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرماهشهر به سه ماه محرومیت از تمامی فعالیت های فوتبالی و پرداخت 30 میلیون ریال محکوم شد. قنواتی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم منع شده است و فعالیت وی صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

موسی هاشم زاده مربی باشگاه سرخپوشان تهران به 12 ماه محرومیت از تمامی فعالیت های فوتبال و پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال محکوم شد و از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم منع شده است و فعالیت وی صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

درباره صدور رأی قطعی صادق افشار مدیر باشگاه کاسپین مهر قزوین با توجه به پرداخت جریمه نقدی فعالیت نامبرده در این مورد از جانب کمیته اخلاق بلامانع است.

با توجه به اینکه رأی محکومیت صادره علیه هخامنش نائیج ونوش قطعیت یافته و نامبرده نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام نموده است، لذا محکومیت وی به یک جلسه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برابر دادنامه صادر می بایست اجرا گردد. بعلاوه ادامه فعالیت نامبرده صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأیید از این کمیته امکان پذیر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید