با این تساوی ها به استقلال جام نمی دهند!

به گزارش انجمن گیگابلاگ، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است آبی پوشان مرکز با از دست دادن امتیازات، از قهرمانی دور می شوند.

با این تساوی ها به استقلال جام نمی دهند!

بهروز پرورش خواه، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با انجمن گیگابلاگ، درباره تساوی یک بر یک آبی پوشان مرکز مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: هر دو تیم باید بازی را با پیروزی پشت سر می گذاشتند. در 15 دقیقه اول بازی، استقلال هجومی کار را شروع کرد. در ادامه صنعت نفت آبادان روی یک ضربه کاشته و روی اشتباه مدافعان استقلال صنعت نفت به گل رسید. بعد از این گل شرایط بهتر شد و استقلال پیروز شد گل تساوی را به ثمر برساند.

او ادامه داد: استقلال در نیمه دوم شرایط بهتری داشت و بازی سرعتی و تکنیکی خوبی ارائه کرد اما با این تساوی ها به استقلال جام نمی دهند. بازیکنان استقلال تمرکز و دقت لازم را نداشتند و در موقعیت هایی که خلق کردند، نتوانستند عملکرد خوبی بر جای بگذارند.

پرورش خواه درباره فرصت سوزی شاگردان فرهاد مجیدی گفت: این ذهنیت و تمرکز بازیکن است. به نظر من یامگا در این بازی زحمت زیادی کشید اما در ضربات آخر دقت لازم را نداشت. این شاید به خاطر دوندگی زیاد این بازیکن باشد. اگر یامگا در خط حمله باشد و کمتر دوندگی داشته باشد، شاید شرایط بهتری رقم بخورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در انتها گفت: استقلال بازی بدی مقابل صنعت نفت آبادان انجام نداد. آبی ها همچنان شکست نخوردند اما این تیم باید بداند که از دست دادن این امتیازات، باعث می گردد از کسب جام دور شوند. به نظر این بازی نسبت به بازی های قبلی استقلال بهتر بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "با این تساوی ها به استقلال جام نمی دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این تساوی ها به استقلال جام نمی دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید