خبرنگاران نماینده شهرکرد: راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی اقدامی در خور تحسین است

به گزارش انجمن گیگابلاگ، تهران- خبرنگاران- نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکل جدی هدفمندی یارانه ها و رساندن یارانه به دست نیازمندان واقعی اقدامی قابل تحسین و قطعا بسیار تاثیرگذار است.

خبرنگاران نماینده شهرکرد: راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی اقدامی در خور تحسین است

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی انجمن گیگابلاگ از ارائه راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی به دولت اطلاع داد و گفت: ایجاد یک سامانه شفاف از تراکنش های اقتصادی همه دهک های جامعه برای برقراری عدالت و هدفمندی واقعی لازم است.

وی ادامه داد: باید هر ایرانی یک شناسنامه جامع از املاک، دارایی ها و ظرفیت های خود به صورت ویژه داشته باشد و این موضوع در تمام جهان مرسوم است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان اینکه نیازمندی های واقعی هر خانواده باید در شناسنامه وی ثبت گردد، گفت: سامانه ای می تواند کارایی داشته باشد که به معنای واقعی به این شناسنامه دسترسی داشته باشد و این شناسنامه شکل نمی گیرد مگر اینکه تمام دستگاه های دولتی از لحاظ قانونی مکلف شوند داده های خود را در ارتباط با شناسنامه هر ایرانی را در اختیار سامانه رفاه ایرانیان قرار دهند.

راستینه اضافه کرد: پیشنهاد ما به دولت این است که یک لایحه جامع برای دسترسی به شناسنامه اموال و دارایی های هر ایرانی و تعهدات هر دستگاه برای حمایت از این سامانه به مجلس ارائه کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نماینده شهرکرد: راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی اقدامی در خور تحسین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده شهرکرد: راه اندازی سامانه رفاه اجتماعی اقدامی در خور تحسین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید