ریزش کوه در چم کاکا خسارت جانی نداشت

به گزارش انجمن گیگابلاگ، بخشدار زاینده رود گفت: ریزش کوه در روستای چم کاکا خسارت جانی به همراه نداشت.

ریزش کوه در چم کاکا خسارت جانی نداشت

به گزارش خبرنگار گروه استان های انجمن گیگابلاگ از شهرکرد، سجاد کریمی کیا بخشدار زاینده رود گفت: عصر روز گذشته حوالی ساعت 18 بر اثر بارندگی های اخیر ریزش کوه در قسمتی از اراضی واگذاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستای چم کاکا رخ داد که خسارت جانی به همراه نداشت.

کریمی کیا افزود: نکات ایمنی همچون دپوی خاک در مقابل کوه به دهیاری و شورا منتقل شده تا از بروز مجدد این حادثه در روز های آینده جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید

محمودیان رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سامان گفت: به متقاضیان زمین هایی واگذار شد که آنان باید اقدامات لازم جهت اخذ پروانه ساخت این زمین ها را انجام می دادند و تحت نظر ناظران امر اقدام به ساخت و ساز و گود برداری می کردند.

او شرح داد: با توجه به عدم رعایت اصول فنی و مهندسی در گودبرداری در قسمت بالا دست خاک برداری اجرا شده و قسمتی از کوه ریزش کرد که در حال حاضر نیز مشاور ذیصلاح استقرار پیدا کرده و در حال انجام مطالعات مورد نیاز هست و در صورت تشخیص مشاور و نیاز به جا به جایی با توجه به الحاق زمین در قسمت امن روستا به طرح هادی و پس از انجام تملک زمین از اداره کل منابع طبیعی و انجام تفکیک این فرایند انجام خواهد شد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ریزش کوه در چم کاکا خسارت جانی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزش کوه در چم کاکا خسارت جانی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید