شایعات عجیب درباره سعید معروف بعد از بازی با تیم زنان

به گزارش انجمن گیگابلاگ، خبرنگاران: در والیبال ایران به ویژه در دهه گذشته، کمتر بازیکنانی توانستند به سطح سعید معروف و محمد موسوی برسند. دو ستاره ای که هر کدام نشان دادند سطح والیبال شان به مراتب از والیبال آسیا بالاتر است. این دو در تیم ملی ایران هم ستاره های مثال زدنی بودند.

شایعات عجیب درباره سعید معروف بعد از بازی با تیم زنان

به گزارش انجمن گیگابلاگ، ناکامی در بازی های المپیک توکیو باعث شد تا رفته رفته فاصله این دو، به ویژه سعید معروف، با تیم ملی والیبال ایران بیشتر شود. سعید معروف بعد از بازی های المپیک با نوشتن پیامی اینستاگرامی رسما خداحافظی اش را گفت، ولی هر بار، مسئولان فدراسیون والیبال می گفتند چنین رفتاری هیجانی است و او می تواند به تیم ملی برشود.

همزمان، اما سعید به بازی در تیم های باشگاهی ادامه می دهد. او قبل از اینکه به عنوان یار کمکی به پیکان بیاید و در رقابت های قهرمانی آسیا بازی کند، حضور پررنگی در باشگاه فنرباغچه داشت. باشگاهی که اتفاقا محمد موسوی را هم در ترکیب داشت. اتفاق حاشیه ای که باعث به وجود آمدن حرف و حدیث زیادی پیرامون این دو شد، مربوط به هشت مارس گذشته، روز جهانی زن است. در آن روز، باشگاه فنرباغچه که دو والیبالیست سرشناس ایرانی را در ترکیب داشت، بازی مختلطی بین تیم مردان و زنان والیبال، بسکتبال و فوتبالش برگزار کرد که در این بازی سعید معروف و محمد موسوی با تیم زنان فنرباغچه همبازی شدند.

همین موضوع شایعه ای عجیب را مطرح نمود که ممکن است دیگر این دو بازیکن به تیم ملی ایران دعوت نشوند. به گزارش انجمن گیگابلاگ، این مورد را ولی، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال، در گفت وگویی که با اعتماد داشته رد کرده است. او در پاسخ به این سوال که آیا این دو بازیکن به دلیل بازی کردن با تیم زنان فنرباغچه به تیم ملی دعوت نشدند، گفت: اصلا و ابدا! آقای معروف و موسوی و غفور و بچه های آن نسل بچه هایی هستند که افتخارات زیادی به دست آوردند. اینکه تغییر نسل اتفاق می افتد به معنای نفی بازیکنان قبلی است. این پوست اندازی ها در همه تیم ها هستند. ما یک دفعه نمی توانیم بگوییم این تیم را می گذاریم کنار و یک تیم دیگر می آوریم. ما همیشه باید یک ورودی و یک خروجی داشته باشیم. بعد از المپیک توکیو این ورودی بیشتر شد. تا المپیک 2024 همچنان ورودی و خروجی خواهیم داشت. اینکه امروز بعضی از بازیکنان نیستند به این معنا نیست که کارشان در والیبال تمام شده باشد.

داورزنی در پاسخ به این پرسش که شایع شده بود برای معروف و موسوی به خاطر حضور در آن مسابقه کمیته انضباطی تشکیل می شود هم گفت: نه. ببینید یک اتفاقی در ترکیه افتاده که به مناسبت روز جهانی زن آمده یک مسابقه گذاشته که ترکیبی از زنان و مردان بود. اینکه اصلا این کار درست است یا خیر بحث دیگری است. باید ببینیم آقای سعید معروف و موسوی در قراردادی که بستند چه باید ها و نباید هایی در نظر گرفته شده. اینکه الان بگوییم نیامدن این دو بازیکن ارتباط داشته به آن مسابقه اصلا چنین چیزی نیست. دعوت از این ها قبل از مسابقه فنرباغچه بود. سعید از بازیکنان خیلی خوب ماست. کاری که باشگاه فنرباغچه انجام داده با ارزش های ما سازگاری ندارد و طبیعتا آن را در جای خودش مورد بحث قرار داد که بازیکنان باید متوجه باشند و مسائلی را در نظر بگیرند. اما اینکه برخورد شود با این بازیکنان خیر.

منبع: فرارو

به "شایعات عجیب درباره سعید معروف بعد از بازی با تیم زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات عجیب درباره سعید معروف بعد از بازی با تیم زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید