16کیلومتر شبکه سیمی شهر گلمورتی دلگان به کابل خودنگهدار تبدیل می شود

به گزارش انجمن گیگابلاگ، کار تبدیل 16 کیلومتر از شبکه سیمی به کابل خودنگهدار شهر گلمورتی از توابع شهرستان دلگان در مراسمی با حضور فرماندار، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و سرپرست امور برق شهرستان دلگان آغاز شد.

16کیلومتر شبکه سیمی شهر گلمورتی دلگان به کابل خودنگهدار تبدیل می شود

به گزارش گروه استان های انجمن گیگابلاگ از زاهدان ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، سرپرست امور برق شهرستان دلگان گفت: مجموع شبکه برق فشار ضعیف شهر گلمورتی حدود 20 کیلومتر است که با انجام این اقدام جهادی بخش مهمی از شبکه برق این منطقه به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.

علی یوسفزهی بیان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه حدود 23 میلیارد ریال است و به صورت امانی انجام می شود.

وی تعداد خانوار بهره مند از تبدیل 16 کیلومتر شبکه سیمی به خودنگهدار را بیش از 100 خانوار دانست و ادامه داد: در صورت تامین تجهیزات و اعتبار مناسب، این پروژه تا خاتمه سال به بهره برداری کامل خواهد رسید.

سرپرست امور برق شهرستان دلگان شرح داد: کاهش افت ولتاژ و تلفات شبکه، جلوگیری از سرقت، افزایش پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته از جمله مزایای مهم انجام این طرح است.

گلمورتی شهری در بخش مرکزی شهرستان دلگان است، این شهر پیش از این از توابع شهرستان ایرانشهر بود که در سال 1386 به عنوان مرکز شهرستان دلگان انتخاب شد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "16کیلومتر شبکه سیمی شهر گلمورتی دلگان به کابل خودنگهدار تبدیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16کیلومتر شبکه سیمی شهر گلمورتی دلگان به کابل خودنگهدار تبدیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید