8 وزیر به مجلس می فرایند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، تهران (پانا) - کمیسیون های تخصصی مجلس این هفته میزبان 8 نفر از اعضای کابینه دولت برای ارائه گزارش های مربوط به وزارتخانه های شان به نمایندگان خواهند بود.

8 وزیر به مجلس می فرایند

به گزارش روابط عمومی مجلس، کمیسیون های اصل نود، بهداشت، صنایع، عمران مجلس فردا (یکشنبه) به ترتیب میزبان وزرای علوم، بهداشت، نفت و راه و شهرسازی به منظور ارائه گزارش در حوزه های دانشگاه ها، بهداشت و درمان، نفت و انرژی، قانون جهش رونق فراوری و حمل و نقل به اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس خواهند بود.

روز یکشنبه به مناسبت هفته ناجا، پلیس امنیت مالی گزارشی را درباره مسائل مالی پلیس امنیت به کمیسیون مالی ارائه خواهد داد.

بعلاوه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور میهمان کمیسیون کشاورزی مجلس است و روز دوشنبه وزیر نیرو با حضور در کمیسیون عمران درباره تامین آب شرب در استان هایی که دارای تنش آبی هستند گزارشی را ارائه خواهد نمود.

رئیس سازمان صدا و سیما و رئیس صندوق بازنشستگی این سازمان روز سه شنبه میهمان کمیسیون اجتماعی مجلس خواهند بود.

کمیسیون های مالی، بهداشت و درمان، عمران، فرهنگی، کشاورزی و برنامه و بودجه مجلس به ترتیب میزبان وزرای نیرو، تعاون، صمت، ورزش و جوانان، راه و جهاد کشاورزی خواهند بود.

بعلاوه روز سه شنبه نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با دبیر شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون کشاورزی با حضور رئیس بنیاد شهید و ایثارگران برگزار خواهد شد.

کمیسیون عمران هم روز سه شنبه با حضور شهردار تهران به آنالیز برنامه های این سازمان در راستای بافت های فرسوده و موضوع حمل و نقل شهری خواهد پرداخت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "8 وزیر به مجلس می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 وزیر به مجلس می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید