افتتاح هزار طرح گرامیداشت هفته دولت در سیستان و بلوچستان شروع شد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گرامیداشت هفته دولت یک هزار طرح با اعتباری بیش از هشت هزار میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

افتتاح هزار طرح گرامیداشت هفته دولت در سیستان و بلوچستان شروع شد

حسین مدرس خیابانی در روز اول هفته دولت با حضور در گلزار شهدای زاهدان به مقام شامخ شهدای گرانقدر این شهرستان ادای احترام کرد .

وی گفت: هفته دولت را از گلزار شهدا شروع کردیم که این امر نشان می دهد که ما به برکت خون همین شهدا مسوولیت های دولتی را اشغال کردیم و باید حتماً راستا این عزیزان را ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر استمرار دفاع، هم اینک در سنگر های مبارزه با دشمنان قرار داریم؛ لذا امیدواریم به برکت همین خون شهدا بتوانید مطابق منش آنان عمل کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید نمود: در هفته دولت شروع عملیات اجرایی 200 پروژه دیگر را نیز شاهد خواهیم بود که امیدواریم با هدف محرومیت زدایی بخشی از احتیاج استان را رفع کند.

وی اعلام کرد: از همه ظرفیت ها برای حل مسائل استان استفاده کردیم و با اولویت قرار دادن موضوع آب، راه و مرز این منطقه امیدواریم بتوانیم سیستان و بلوچستان را به محور توسعه تبدیل کنیم.

مدرس خیابانی ادامه داد: 150 کیلومتر جاده و بزرگراه اصلی در یک ساله گذشته تحویل شد که این امر برای سیستان و بلوچستان اهمیت فراوانی دارد.

وی بیان نمود: جاده یکی از اولویت های اساسی استان محسوب می گردد چرا که بسیاری از تصادفات منجر به فوت در سیستان و بلوچستان ناشی از همین جاده های دوطرفه و غیر استاندارد است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت زیرساخت راه برای توسعه استان توضیح داد: هدف نهایی ما در سیستان و بلوچستان تکمیل کریدور شمالی، جنوبی، شرقی، غربی و ساحلی است.

وی خاطر نشان کرد: بیش از 800 کلاس درس در هفته دولت تحویل و چهار مدرسه در حاشیه شهر زاهدان به بهره برداری می رسد.

مدرس خیابانی اذعان کرد: حدود 90 روستا در قالب طرح جهاد آبرسانی از آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند؛ بعلاوه خط انتقال چاه ژرف شماره سه نیز آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: 30 مرغداری در سطح استان بعلاوه پروژه های مختلف مالی، چون گلخانه، استخر، شیلات و بوم گردی نیز آماده بهره برداری است.

انجمن گیگابلاگ سیستان و بلوچستان زاهدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افتتاح هزار طرح گرامیداشت هفته دولت در سیستان و بلوچستان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح هزار طرح گرامیداشت هفته دولت در سیستان و بلوچستان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید