اپل به روزرسانی نسخه iOS 13.6 را منتشر کرد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، اپل به روزرسانی نسخه 13.6 را برای دستگاه های سازگار با iOS و iPadOS منتشر کرده است. این به روزرسانی روی ویژگی های جدید کلید های دیجیتال خودرو و پیشرفت های برنامه سلامتی تمرکز دارد.

اپل به روزرسانی نسخه iOS 13.6 را منتشر کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با داشتن نسخه 13.6، آیفون شما اکنون می تواند با کلید های دیجیتال خودرو سازگار عمل کند. این ویژگی در خلال کنفرانس توسعه سال جاری اپل معرفی شده بود.

بیشتر بدانید:

پیش بینی جدید تحلیلگر اپل: ایرپادز پرو 3 از فناوری SiP AirPods Pro برخوردار است

چگونه در آیفون اسکرین رکورد بگیریم؟

همه آنچه درباره قابلیت های جدید محصولات اپل باید دانست

این ویژگی جدید به شما امکان می دهد تلفن خود را در کنار درب اتومبیل خود قرار دهید تا با استفاده از NFC آن را قفل یا باز کنید. از این تلفن همچنین می توان برای استارت زدن خودرو استفاده کرد.

کلید دیجیتال با اطمینان در دستگاه ذخیره می شود، اما در صورت از بین رفتن دستگاه، می توان آنرا از راه دور از طریق iCloud حذف کرد. همچنین می توانید یک کلید دیجیتال را از طریق آی مسیج به اشتراک بگذارید. این اقدام به شخص دیگری امکان می دهد ماشین شما را روشن کرده یا حرکت دهد. پروفایل های رانندگی شما نیز می تواند سفارشی سازی شود تا کلید های مشترک بتوانند دسترسی رانندگی یا دسترسی کامل را محدود کنند.

پایان، ویژگی Power Reserve به شما اجازه می دهد تا پنج ساعت پس از تخلیه باتری تلفن، از آیفون به عنوان کلید ماشین استفاده شود. برخی از تغییرات در برنامه سلامتی آمده است. این برنامه در حال حاضر دارای دسته جدیدی از علائم بیماری، از جمله علائم وارد شده از چرخه ردیابی کرونا و ECG است. هم اکنون می توانید علائم جدیدی مانند تب، لرز، گلودرد یا سرفه را وارد کنید و آن ها را با برنامه های شخص ثالث مانند مواردی که توسط دولت ها برای ردیابی بیماران استفاده می شود، به اشتراک بگذارید.

پایان، اکنون می توانید در حالی که تلفن شارژ می شود و در طول شب برنامه را نصب کنید. این بدان معنی است که فرایند به روزرسانی می تواند کاملاً یکپارچه باشد و وقتی از خواب بیدار می شوید، تلفن شما به طور اتوماتیک در حال بارگیری برنامه است. اپل همچنین iOS 12.4.8 را برای آیفون های قدیمی که از iOS 13 پشتیبانی نمی کنند، منتشر کرد. این بروزرسانی فقط شامل نکات امنیتی است.

اپل همچنین watchOS 6.2.8، tvOS 13.4.8، HomePod OS 13.4.8 و macOS Catalina 10.15.6 را منتشر کرد. اکنون همه به روزرسانی ها برای بارگیری در دستگاه های سازگار در دسترس است.

منبع: انتخاب

به "اپل به روزرسانی نسخه iOS 13.6 را منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل به روزرسانی نسخه iOS 13.6 را منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید