بازتاب پیوستن مانوئل فرناندز به سپاهان در رسانه های پرتغالی

به گزارش انجمن گیگابلاگ، پیوستن ستاره سابق تیم ملی پرتغال به سپاهان در رسانه های این کشور بازتاب داشت.

بازتاب پیوستن مانوئل فرناندز به سپاهان در رسانه های پرتغالی

تیم فوتبال سپاهان چند روز پیش در ادامه خرید های قابل توجه خود با مانوئل فرناندز ملی پوش سابق و معروف پرتغالی قرارداد همکاری امضا کرد. پیوستن این بازیکن به زردپوشان اصفهانی با بازتاب های زیادی در رسانه های خارجی و به ویژه پرتغالی همراه بود.

روزنامه Abola با بازتاب خبر حضور این بازیکن در اصفهان نوشت: مانوئل فرناندز به ژوزه مورایس در سپاهان پیوست. مانوئل فرناندز ملی پوش سابق و 36 ساله پرتغالی روز شنبه به عنوان بازیکن تازه سپاهان معرفی گردید، یک باشگاه ایرانی که به وسیله ژوزه مورایس راهنمایی می گردد.

این باشگاه طی بیانیه ای فاش کرد که قرارداد این هافبک با درخواست ژوزه مورایس سرمربی تیم امضا شده است. با انتها یافتن مذاکرات، مانوئل فرناندز قبلا تست های پزشکی معمول را انجام داده و قراردادی برای یک فصل امضا نموده و به دوره آماده سازی این تیم در ترکیه پیوست.

وب سایت maisfutebol پرتغال این تیتر را برای حضور فرناندز در تیم اصفهانی انتخاب کرد: رسمی: مانوئل فرناندز با پذیرش درخواست ژوزه مورایس سپاهان را تقویت می نماید، ملی پوش پرتغالی برای یک فصل با باشگاه ایرانی قرارداد امضا کرد.

این بازیکن 36 ساله قراردادی با اعتبار یک فصل امضا نموده است و قبلا به اردوی تمرینی در نزدیکی استانبول پیوسته است.

مانوئل فرناندز که حضور در فوتبال را از تیم بنفیکا شروع نموده است، پس از حضور در چندین باشگاه مانند والنسیا، اورتون، بشیکتاش و لوکوموتیو مسکو، اکنون راهی تیم سوم فصل گذشته رقابت های لیگ برتر ایران شده است. فصل گذشته او برای تیم یونانی آپولون اسمیرنیس بازی می کرد.

وب سایت 90Min نیز در این باره نوشت: مانوئل فرناندز که در دوران فوتبالش با پیراهن تیم های بشیکتاش و کایسری اسپور در ترکیه عرق ریخته بود، به تیم ایرانی سپاهان منتقل شد. این فوتبالیست باتجربه آخرین بار در آپولون اسمیرنیس بازی نموده بود.

مانوئل فرناندز که در فصل 2021-2022 در 9 بازی رسمی با پیراهن های کایسری اسپور و آپولون اسمیرنیس به میدان رفت و در این ملاقات ها 1 پاس گل داد.

این هافبک باتجربه که در دوران حرفه ای خود 9 جام کسب نموده است، در فصل 11-2010 با پیراهن بشیکتاش قهرمان جام حذفی ترکیه شد.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو

به "بازتاب پیوستن مانوئل فرناندز به سپاهان در رسانه های پرتغالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب پیوستن مانوئل فرناندز به سپاهان در رسانه های پرتغالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید