برنامه تعطیلی تالارهای تئاتر شهر اعلام شد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، تالارهای نمایشی تئاتر شهر از 31 شهریور تا 6 مهر ماه اجرا نخواهند داشت.

برنامه تعطیلی تالارهای تئاتر شهر اعلام شد

به گزارش انجمن گیگابلاگ روابط عمومی مجموعه تئاترشهر در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر از روز پنچشنبه 31 شهریور تا انتها روز سه شنبه پنجم مهر ماه اجرایی ندارند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

نمایش های پدر به کارگردانی آروند دشت آرای در تالار اصلی، شفیره به کارگردانی مهدی شاه پیری در تالار چهارسو، سگ ها و استخوان های مادرم به کارگردانی مژگان خالقی در تالار چهارسو، سفید به کارگردانی صادق برقعی در تالار قشقایی و بین دو در به کارگردانی زیبا خادم حقیقت در کارگاه نمایش روزهای پنجشنبه31 شهریور و آدینه اول مهرماه نظر به تاکید مدیر کل هنرهای نمایشی و رئیس مجموعه تئاتر شهر مبنی بر حفظ امنیت و سلامتی کامل تماشاگران فرهیخته و هنرمندان گرانقدر تئاتر روی صحنه نخواهند رفت.

بر اساس این گزارش تعطیلی تالارهای نمایشی تئاتر شهر از روز سوم تا پنجم مهر ماه به علت همزمانی با فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) و احترام این ایام انجام شده است.

مدیریت تئاتر شهر از گروه های محترم نمایشی و تماشاگران ارجمندی که طی روزهای گذشته نهایت همراهی و همدلی را با کارکنان تلاشگر این مجموعه انجام دادند، صمیمانه قدردانی نموده و از پروردگار مهربان آرزومند روزهایی سرشار سلامتی و موفقیت روز افزون برای دوستداران هنرنمایش است.

در شب گذشته هم اجرای نمایش ها در سالن های مختلف تعطیل شده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "برنامه تعطیلی تالارهای تئاتر شهر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه تعطیلی تالارهای تئاتر شهر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید