جان باختن تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف در سانحه سقوط هواپیما

به گزارش انجمن گیگابلاگ، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم گفت: در میان جانباختگان حادثه امروز سقوط هواپیما اسامی سه دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف نیز وجود دارد و احتمال افزایش این آمار وجود دارد.

جان باختن تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف در سانحه سقوط هواپیما

به گزارش انجمن گیگابلاگ، علیرضا عبداللهی نژاد در گفت و گو با انجمن گیگابلاگ، ضمن اعلام این مطلب، درباره دانشجویان جانباخته سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: تا به امروز حضور سه نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در میان جانباختگان مسجل شده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره مقصد دانشجویان حاضر در پرواز هواپیمایی که صبح امروز سقوط کرد، گفت: مقصد اصلی این افراد کانادا بوده است.

مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم تاکید نمود: احتمال افزایش تعداد جانباختگان از بین دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به هفت نفر نیز وجود دارد ولی هنوز تایید نشده است. من از مسئولان دانشگاه صنعتی شریف درخواست کردم که برای جلوگیری از ایجاد شائبه به صورت رسمی تعداد نهایی را اعلام نمایند.

عبداللهی نژاد در انتها گفت: از دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگری که در این حادثه جان باخته اند فعلا اطلاعی ندارم.

بر اساس این گزارش بعضی رسانه ها تا به امروز اسامی 11 نفر را به عنوان جان باختگان دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف اعلام نموده اند که البته این اسامی با لیست اسامی جانباختگانی که پیشتر توسط انجمن گیگابلاگ منتشر شده مطابقت دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جان باختن تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف در سانحه سقوط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان باختن تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف در سانحه سقوط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید