خبرنگاران بارندگی ها به تاسیسات برق البرز خسارت وارد کرد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، کرج - خبرنگاران - معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق البرز اعلام نمود که براثر بارندگی های چند روز اخیر هفت میلیارد ریال خسارت به تاسیسات برق استان وارد شد.

خبرنگاران بارندگی ها به تاسیسات برق البرز خسارت وارد کرد

رامین فرج روز یکشنبه در گفت وگو با انجمن گیگابلاگ گفت: در پی بارش های قابل توجه روزهای اخیر که در راستاهای کوهستانی جاده کرج - چالوس و طالقان به صورت برف رخ داد، تاسیسات شبکه های توزیع برق دچار خسارت شد.

درمحدوده جاده کرج - چالوس راستا روستای آزادبر 2 اصله پایه برق فشار متوسط در تاریخ 22 فروردین به علت طغیان آب رودخانه سقوط کرد که باعث قطعی برق قسمتی از فیدر نساء شد.

وی توضیح داد: با کوشش تیم های فنی شرکت توزیع برق استان البرز روشنایی برق ساکنان محدوده جاده کرج - چالوس دوباره تامین شد.

فرج گفت : بیشترین مسائل بارش های اخیر در محدوده طالقان حادث شد که به علت بارش برف سنگین ، رانش زمین و طغیان رودخانه های محلی تعداد 18 اصله پایه برق فشار متوسط در راستاهای مختلف دچار شکستگی و منجر به قطعی برق در مناطقی از این شهرستان از جمله روستاهای ناریان و خچیره شد.

پس از باز شدن راستا جاده های این روستاها 2 دستگاه ژنراتور (100 و 125 کا و آ) در منطقه نصب شد و به موازات آن عملیات تعویض پایه های شکسته شروع شد.روستای خچیره نیز پس از باز شدن راستا که به علت رانش کوه مسدود شده بود در تاریخ 23 فروردین با تعویض 2 اصله پایه شکسته برقدار شد و اکنون مشکل قطعی برق تمام مناطق آسیب دیده از بارندگی ها در استان البرز رفع شده است.

طی روزهای 19 تا 23 فروردین ماه حدود 50 میلی متر بارندگی در استان البرز ثبت شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بارندگی ها به تاسیسات برق البرز خسارت وارد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بارندگی ها به تاسیسات برق البرز خسارت وارد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید