دکتر لند ، بیمارستان پزشک کوچولوها

به گزارش انجمن گیگابلاگ، دیدن فرزند کوچولوی تان در لباس پزشکی که دارد با جدیت عروسک روی تخت را معاینه می نماید، قند توی دل تان آب خواهد نمود. شک نکنید.

دکتر لند ، بیمارستان پزشک کوچولوها

همواره همه ما دنبال این بوده ایم که در کنار تفریح فرزندان مان به آن ها آموزش هم بدهیم. خوب طبیعی است که مدام در اینترنت و سایت های مختلف و … دنبال چنین مکان هایی می گردیم. یکی از بهترین جاهای دیدنی تهران که می توانید با کودک تان به آنجا بروید، خوش بگذرانید و کلی چیزهای خوب هم به او یاد بدهید، مجموعه دکتر لند است. در کنار هیومن پارک مجموعه دارآبا واقع شده و یک بیمارستان کامل و تمام عیار است. صفحه گردشگری مان امروز شما را برای دیدن این مجموعه بی نظیر می برد.

اصلاً اگر فرزند بالای سه سال دارید بردن فرزندتان دکترلند از واجبات است. مجموعه داراباد تفریحات مناسب دیگری مانند هیومن پارک را هم دارد اما سر زدن به این بیمارستان در ابعاد کوچک و هم قد و قواره بچه ها را اول توصیه می کنیم. دکترلند برای بچه ها هیجان انگیز است. دکتر می شوند، پرستار می شوند، جراح می شوند و حسابی بازی می نمایند! با انجمن گیگابلاگ همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه: می توانید در مطلب آنچه درمورد دارآباد نمی دانید راجع به همه تفریحات این مجموعه مطالعه کنید.

دکتر لند کجاست؟

در اینترنت که سرچ می کنید بیشتر نوشته شده است: دکتر لند چیست؟ برای آنکه بدانید دکتر لند چیست باید سری به دارآباد بزنید و سراغ دکتر لند را بگیرید. دکتر لند آدرس سر راستی هم دارد. کنار هیومن پارک است. همان پارکی که هنگام بازدید از آن وارد بدن انسان می شوید و امعا و احشای درونی را بازدید می کنید. راستی بد هم نیست برای بازدید از این دو مجموعه همزمان بروید تا فرزندان تان هم بیشتر با بدن انسان، بیماری و پروسه درمان آشنا می شوند و درک خوبی نسبت به آناتومی بدن انسان پیدا می نمایند.

آدرس دکتر لند: برای بازدید باید به نیاوران بروید. ابتدای خیابان دارآباد و بعد از آجودانیه و انتهای خیابان موزه. مجموعه دکتر لند.

دکتر لند چیست؟

همه جور امکانات پزشکی در یک مجموعه فراهم شده تا بچه ها با مشاغل حوزه بهداشت و درمان آشنا شوند. دستگاه های سونوگرافی، آمپول و انبر و قیچی، سی تی اسکن، سرم و نوار قلب، گوشی پزشکی و خلاصه همه جور تجهیزاتی که در یک بیمارستان وجود دارد را در دکتر لند خواهید دید. کودک شما می تواند لباس پزشک و پرستار به تن کند، دکتر کوچولو گردد و بالای سر بیماران برود. او باید معاینه شان کند و بیماری آن ها را تشخیص بدهد.

اگر رفتار خشونت آمیزی از کودک تان در برخورد با بیماران عروسکی دیدید، اصلا سعی نکنید انکار کنید. بهتر است با یک روانشناس کودک مشورت کنید تا به شما بگوید چه کاری مناسب است که انجام دهید. اگر فرزندتان علاقه ای به بازی در مجموعه ندارد، سعی نکنید مجبورش کنید عمل جراحی انجام دهد یا به عروسکی سرم وصل کند، من مطمئنم او یک هنرمند می گردد.

گاهی هم ضروری است دکتر کوچولوی شما، بیمار روی تخت را به صورت اورژانسی احیای قلبی کند. عروسک هایی که روی تخت هستند نقش بیمار را برای خانم دکتر وآقا دکتر کوچک بازی خواهند کرد. به علاوه اگر مثلاً فرزند شما آمپول اشتباهی به او تزریق کند، هیچ اتفاقی نمی افتد . نگران هیچ چیز نباشید. بچه ها در این بیمارستان می توانند آپاندیس، عمل لایزیک روی چشم، پیوند کلیه و… را برای بیماران عروسکی انجام دهند و با موفقیت از اتاق عمل بیرون بیایند.

بازدید از دکترلند

 • امکانات دکتر لند

  جای پارک به اندازه کافی

  کافی شاپ

  عکاسی برای آقا و خانم دکتر ها

  نمازخانه

  پله برقی

  آسانسور

  بلیت الکترونیک

  راهنما

  رستوران

  بوفه

  نکته: بچه های مهد و مدرسه را برای اردو به این مجموعه می آورند. بیشتر ملاحظه بچه ها را بکنید.

 • ساعت کار دکتر لند

  هر هفت روز هفته از 10 صبح تا 10 شب می توانید از مجموعه دکترلند بازدید کنید.

 • قیمت بلیط دکتر لند

  برای اینکه بلیط را با قیمت مناسب تری بخرید، می توانید سری به سایت های تخفیف گروهی بزنید. اما معموللاً قیمت بلیط 30000 تومن است.

حرف آخر

شاید با خودتان بگویید چرا باید به این مکان برویم؟ چرا بلیط دکتر لند بخریم و به این مکان سر بزنیم؟ بهترین دلیلی که می تواند شما را متقاعد کند موضوع استعداد یابی و تشخیص علاقه مندی های شغلی برای کودک تان است. در این مجموعه ضمن اینکه کودک تان در یک محیط کاملا جدی و هیجان انگیز بازی می نماید، می توانید تشخیص دهید آیا به مشاغل حوزه درمانی علاقه دارد و یا خیر؟

در این صورت شما هم در آینده اصرار نمی کنید حتماً برای اینکه برای خودش کسی در دبیرستان وارد رشته علوم تجربی شده و دکتر گردد. از سویی هم اگر ببینید کودک تان به این شغل اظهار علاقه مندی می نماید، با پرورش این موضوع می توانید یاری کنید در جهت درستی قرار بگیرد که در آن علاقه و استعداد دارد.

منبع: پیام دلتا

به "دکتر لند ، بیمارستان پزشک کوچولوها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتر لند ، بیمارستان پزشک کوچولوها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید