شیوع کرونا در رختکن بولونیا؛ احتمال لغو مصاف مردان میهایلوویچ و اینتر

به گزارش انجمن گیگابلاگ، ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال بولونیا به ویروس کرونا برگزاری بازی این تیم مقابل اینتر را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

شیوع کرونا در رختکن بولونیا؛ احتمال لغو مصاف مردان میهایلوویچ و اینتر

به گزارش انجمن گیگابلاگ، با اضافه شدن 4 بازیکن دیگر به لیست کرونایی های تیم فوتبال بولونیا احتمال لغو مصاف فردای (پنجشنبه) این تیم با اینتر در هفته بیستم سری A وجود دارد.

با ابتلای 6 بازیکن تازه شمار بازیکنان مبتلا شده به کرونا در تیم بولونیا به 8 نفر افزایش پیدا کرد که این لیست شامل بازیکنانی مانند گری مدل، امانوئل وینیاتو، فدریکو سانتاندر و سیدنی فن هویدونک می گردد.

در میان این بازیکنان تنها مدل روز گذشته با تیم تمرین کرد و سایر نفرات حضور نداشتند.

سینیشا میهایلوویچ سرمربی بولونیا درباره شرایط تیمش گفت: من همواره گفته ام که ما یک گروه مثبت اندیش هستیم اما من انتظار نداشتم که این ماجرا دردسرساز گردد. شرایط تیم از یک روز تا روز دیگر فرق دارد. هر روز یک غایب تازه به تیم ما اضافه می گردد و ما باید از اول همه چیز را آغاز کنیم. با این حال من دنبال بهانه نیستم. ما 11 بازیکن را به میدان خواهیم فرستاد، البته در هر صورت ما با تمام بازیکنان مان هم از اینتر ضعیف تر هستیم. بنابراین هر کسی که به زمین بازی برود ما باید یک بازی فوق العاده انجام دهیم.

تیم های فوتبال اینتر و بولونیا فردا از ساعت 15 به وقت تهران در استادیوم رناتو دال آرا برابر یکدیگر به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شیوع کرونا در رختکن بولونیا؛ احتمال لغو مصاف مردان میهایلوویچ و اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع کرونا در رختکن بولونیا؛ احتمال لغو مصاف مردان میهایلوویچ و اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید