عکس ، ون های گشت ارشاد دوباره به شهرها برگشتند؟

به گزارش انجمن گیگابلاگ، در روزهای اخیر چند حساب کاربری در فضای مجازی با انتشار تصاویری از یک خودروی ون متعلق به پلیس، از بازگشت ون های گشت های امنیت اخلاقی به سطح شهر خبر دادند.

عکس ، ون های گشت ارشاد دوباره به شهرها برگشتند؟

به گزارش انجمن گیگابلاگ، در روزهای اخیر چند حساب کاربری در فضای مجازی با انتشار تصاویری از یک خودروی ون متعلق به پلیس، از بازگشت ون های گشت های امنیت اخلاقی یا همان گشت ارشاد به سطح شهر خبر داده بودند، خبری که براساس آنالیز تصاویر و بعلاوه پیگیری های اجرا شده امکان تایید آن وجود ندارد و به نظر می رسد که فضاسازی رسانه ای باشد.

به همین دلیل پیگیری های ما نشان داد که در روزهای اخیر تا به امروز گشت های امنیت اخلاقی ماموریتی در سطح شهر نداشته اند. بعلاوه آنالیز تصویر منتشرشده نیز نشان می دهد که این خودرو صرفا یک دستگاه خودروی ون متعلق به پلیس بوده که در روزهای اخیر در نقاط مختلفی از شهر تردد داشته یا متوقف شده است. زاویه تصویر ثبت شده نیز طوری است که نمی توان آن را مربوط به گشت های امنیت اخلاقی دانست.

پلیس از ون ها در ماموریت های مختلفی استفاده می نماید که گشت های امنیت اخلاقی تنها یکی از موارد آن است و از این رو با استناد به یک تصویر منتشر شده از ون نمی توان نتیجه گرفت که این گشت ها به سطح شهر بازگشته اند، به ویژه آنکه پیگیری ها ازمراجع رسمی نیز بازگشت ون های گشت امنیت اخلاقی که در میان مردم به گشت ارشاد معروف شده را تایید نکرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، ون های گشت ارشاد دوباره به شهرها برگشتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، ون های گشت ارشاد دوباره به شهرها برگشتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید