فیس بوک از حساب های جعلی انباشته شده است ، از تیم کوک تا ساندار پیچای قلابی در فضای مجازی به پرسش کاربران پاسخ می دهند!

به گزارش انجمن گیگابلاگ، شاید باورکردنی نباشد اما این روزها فیس بوک به جولانگاه حساب های کاربری جعلی تبدیل شده است. حساب هایی که اغلب هویت اشخاصی مشهور را جعل نموده اند.

فیس بوک از حساب های جعلی انباشته شده است ، از تیم کوک تا ساندار پیچای قلابی در فضای مجازی به پرسش کاربران پاسخ می دهند!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، فیس بوک به فضای فعالیت افرادی تبدیل شده که هویت مشاهیر دنیای فناوری را هم جعل می نمایند. برای مثال هویت افرادی مثل تیم کوک، ایلان ماسک و ساندار پیچای که به ترتیب مدیرعاملان اپل، تسلا و گوگل هستند، جعل شده است.

وجود حساب های جعلی متعدد این سوال را مطرح می نماید که وقتی مدیرعامل فیس بوک نمی تواند از پس چند حساب جعلی بر بیاید، چگونه مدعی امنیت حساب های مختلف کاربری می گردد. سال گذشته، حتی در محیط فیس بوک صفحه جعلی خود مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک نیز ساخته شده بود.

اما موضوع فقط به اشخاص محدود نمی گردد و شرکت ها، گروه های تولیدی و ... را هم در بر می گیرد، برای مثال اکانت سونی، اسنپ چت و مواردی مشابه.فیس بوکح سال گذشته گفت هزینه ای سنگین برای حذف تمامی حساب های جعلی انجام داده است اما حدس زده می گردد این شرکت هم اکنون 116 میلیون حساب جعلی روی پلتفرم خود دارد.

سخنگوی فیس بوک در این خصوص گفت: ما از تکنولوژی پیشرفته و ابزار گزارش دهی ویژه برای تشخیص حساب هایی که برای جعل هویت به افراد دیگر استفاده می گردد بهره می بریم. این یک نقض آشکار از سیاست های ما است و تیم های ما به طور مداوم تکنولوژی و فرایندهایمان را بهبود می بخشند تا حساب های جعلی را از میان بردارند.

منبع: انتخاب

به "فیس بوک از حساب های جعلی انباشته شده است ، از تیم کوک تا ساندار پیچای قلابی در فضای مجازی به پرسش کاربران پاسخ می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیس بوک از حساب های جعلی انباشته شده است ، از تیم کوک تا ساندار پیچای قلابی در فضای مجازی به پرسش کاربران پاسخ می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید