من سعی می کنم فراموش نکنم پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه دو جشنواره خارجی راه یافت

به گزارش انجمن گیگابلاگ، تهران (پانا) - مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم به کارگردانی پگاه آهنگرانی در بخش مسابقه بیست ویکمین جشنواره یک دنیای ولز و بخش مسابقه سی ونهمین جشنواره فیلم کوتاه بوسان به رقابت با دیگر آثار می پردازد.

من سعی می کنم فراموش نکنم پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه دو جشنواره خارجی راه یافت

به گزارش روابط عمومی پروژه، مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم به کارگردانی پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه 2 رویداد سینمایی که در کشورهای بریتانیا و کره جنوبی برگزار می گردد، راه یافت.

بدین ترتیب مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم که محصولی مشترک از سینمای ایران و جمهوری چک است، در بخش مسابقه بیست ویکمین جشنواره یک دنیای ولز که 6 تا 22 اسفند 1400 در شهر ولز کشور بریتانیا برگزار می گردد، حضور دارد.

این مستند کوتاه بعلاوه در بخش مسابقه سی ونهمین جشنواره فیلم کوتاه بوسان که 7 تا 12 اردیبهشت 1401 در کشور کره جنوبی برگزار می گردد، به رقابت با دیگر آثار می پردازد.

جشنواره فیلم کوتاه بوسان در زمره جشنواره هایی واقع شده است که برنده آن، واجد شرایط معرفی مستقیم به اسکار، بفتا، گویا و جوایز هنرهای تصویری کانادا محسوب می گردد.

مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم در اولین نمایش دنیای خود در بخش مسابقه آثار مستند کوتاه جشنواره ایدفا (IDFA) که بزرگترین و مهمترین رویداد مستند دنیا است، شرکت کرد.

تهیه کنندگی این مستند کوتاه 16 دقیقه ای را کاوه فرنام برعهده دارد و فرحناز شریفی تدوینگر این فیلم است. آتنا اشتیاقی نیز آهنگسازی این مستند را برعهده دارد.

پگاه آهنگرانی و احسان عبدی پور به طور مشترک فیلمنامه من سعی می کنم فراموش نکنم را نوشته اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "من سعی می کنم فراموش نکنم پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه دو جشنواره خارجی راه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من سعی می کنم فراموش نکنم پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه دو جشنواره خارجی راه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید