همه مساجد مکه مکرمه از اول تیرماه بازگشایی می شوند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، دولت عربستان سعودی از بازگشایی همه مساجد مکه مکرمه از روز یکشنبه آینده پس از سه ماه تعطیلی به دلیل بحران کرونا اطلاع داد.

همه مساجد مکه مکرمه از اول تیرماه بازگشایی می شوند

به گزارش گروه بین الملل انجمن گیگابلاگ به نقل از روزنامه سبق، وزارت امور اسلامی، دعوت و ارشاد عربستان سعودی در منطقه مکرمه دیشب اظهار داشت که درهای مساجد مکه مکرمه از اول تیرماه به روی نمازگزاران باز خواهد شد.

وزارت امور اسلامی عربستان سعودی تاکید نمود که همه مساجد مکه مکرمه (حدود 1560 مسجد) از روز یکشنبه آینده پس از سه ماه، بازگشایی می شوند.

وزارتخانه یاد شده اضافه نمود: مساجد مکه با رعایت اصول بهداشتی و اعمال اقدامات احتیاطی مانند سجاده یک بار مصرف، رعایت فاصله بین صفوف و همچنین فاصله گذاری بین نمازگزاران پذیرای نمازگزان خواهد بود.

وزارت امور اسلامی عربستان از تاریخ 31 می سال 2020، درهای مساجد مناطق و استان های مختلف به جزء مکه مکرمه را به روی نمازگزاران باز نموده است.

در آخرین آماری که وزارت بهداشت عربستان درباره تلفات کرونا در این کشور اعلام نموده، نشان می دهد که تا به امروز 132 هزار و 48 نفر در عربستان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که 1101 نفر از آنها جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همه مساجد مکه مکرمه از اول تیرماه بازگشایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه مساجد مکه مکرمه از اول تیرماه بازگشایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید