وزارت بهداشت: مدارس و ادارات تعطیل شوند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت از پیشنهاد وزارت بهداشت برای تعطیلی مدارس و ادارات در صورت ادامه فرایند آلودگی هوا اطلاع داد.

وزارت بهداشت: مدارس و ادارات تعطیل شوند

به گزارش فارس، عباس شاهسونی، رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با بیان اینکه وزارت بهداشت از ظهر روز گذشته درخواستی را برای تشکیل کمیته اضطرار داده بود اضافه نمود: متاسفانه این جلسه امروز صبح تشکیل شد و در نهایت با توجه به بالا بودن غلظت آلاینده های هوا دیر هنگام اعلام شد که مدارس تعطیل شوند.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر شاخص فعلی هوای مرکز در محدوده خیلی ناسالم است اضافه نمود: عصر امروز سازمان هواشناسی شرایط هوای مرکز را آنالیز خواهد نمود اما پیش بینی ما این است که فرایند آلودگی هوا ادامه داشته باشد و از همین رو وزارت بهداشت پیشنهاد می دهد در صورت ادامه فرایند آلودگی هوا فردا مدارس و ادارات تعطیل شوند.

شاهسونی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیمی برای تعطیلی مدارس یا سایر مراکز در روزهای آینده گرفته نشده است گفت: مبتلایان به بیماری های ریوی، قلبی، سالمندان و بچه ها از منزل خارج نشوند و فعالیت های خود را به حداقل برسانند.

منبع: فرارو

به "وزارت بهداشت: مدارس و ادارات تعطیل شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت بهداشت: مدارس و ادارات تعطیل شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید