پیرهادی: نادر طالب زاده الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی است

به گزارش انجمن گیگابلاگ، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، نادر طالب زاده را الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی برشمرد.

پیرهادی: نادر طالب زاده الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی است

به گزارش گروه اجتماعی انجمن گیگابلاگ، مهدی پیرهادی به همراه پرویز سروری نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران و سید احمد علوی و نرگس معدنی پور از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران در معراج الشهدا حاضر شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از قرائت فاتحه بر مزار شهید گمنام تازه تفحص شده با پیکر مرحوم نادر طالب زاده وداع کردند.

مهدی پیرهادی با اشاره به شخصیت نادر طالب زاده، او را الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی برشمرد و اضافه نمود: مرحوم طالب زاده یکی از سردمداران عرصه رسانه و فرهنگ انقلابی بود که همیشه در جهت حرکت خود مصمم و ثابت قدم بود.

وی اضافه نمود: شخصیت نادر طالب زاده به همراه یار دیرینش سید مرتضی آوینی برترین الگو ها برای نسل جوان در کار های رسانه ای و فرهنگی هستند. ایشان هنرمندی متعهد و با دانش بود که در راه شناساندن چهره حقیقی کشور های سلطه جو و مستکبر غربی فعالیت های زیادی را به ثمر رساندند.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران تاکید نمود: نادر طالب زاده تمام کوشش خود را در راه جهاد تبیین در حوزه فرهنگ و رسانه به خرج داد و در این عرصه آثار و یادگاری های نفیسی به جای گذاشت به همین دلیل ما در شورای اسلامی شهر تهران بر این هستیم تا در اولین فرصت یکی از معابر شهر تهران را به نام آن مرحوم نامگذاری کنیم تا همیشه نام و یاد آن هنرمند مجاهد در خاطرمان بمان

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیرهادی: نادر طالب زاده الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرهادی: نادر طالب زاده الگویی شاخص در بین هنرمندان انقلابی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید