پیشنهاد تجدید نظر در برگزاری امتحانات پایه نهم در خوزستان

به گزارش انجمن گیگابلاگ، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از ارائه پیشنهاد به شورای عالی آموزش و پرورش برای تجدید نظر در برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم در خوزستان اطلاع داد.

پیشنهاد تجدید نظر در برگزاری امتحانات پایه نهم در خوزستان

کوروش مودت درباره برگزاری حضوری امتحانات مقاطع نهم و دوازدهم اظهار کرد: تصمیم برگزاری حضوری امتحانات در پایه دوازدهم به دلیل تاثیر در کنکور، در سراسر کشور لازم الاجرا است و برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم نیز مصوب شورای عالی آموزش و پرورش است که این نیز یک تصمیم سراسری است که ابلاغ شده است.

به گزارش انجمن گیگابلاگ، وی اعلام کرد: در استان خوزستان 40 هزار دانش آموز پایه دوازدهم وجود دارد که در حال آماده سازی مقدمات کار برای برگزاری امتحانات این پایه هستیم. در پایه نهم نیز 70 هزار دانش آموز در خوزستان وجود دارد.

مودت گفت: با توجه به دغدغه اولیا و شرایط قرمز خوزستان، موضوع عدم برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم را چهار روز پیش در شورای آموزش و پرورش اعلام کردیم و استاندار خوزستان نیز استقبال کردند. پیشنهاد دادیم در این مورد تجدیدنظر گردد و در این خصوص به وزارت آموزش و پرورش نیز نامه ای نوشتیم زیرا این موضوع، مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش است و به سراسر کشور اعلام شده است.

وی که سه شنبه شب در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اضافه کرد: روز سه شنبه در ستاد مقابله با کرونای خوزستان این موضوع را اعلام کردیم و قرار است مصوبه گردد و ما این مصوبه ستاد مقابله با کرونای خوزستان را به وزارت آموزش و پرورش ارائه می دهیم که یا تجدیدنظر کند، یا مانند سایر پایه ها، برگزاری امتحانات پایه نهم را به شورای مدرسه واگذار نمایند تا آن ها در این باره تصمیم بگیرند. این مصوبه روز چهارشنبه آماده می گردد و پس از آن، آن را ابلاغ می کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان مطرح نمود: با معاونان وزارت آموزش و پرورش نیز هماهنگ نموده ایم که این مصوبه ستاد مقابله با کرونای خوزستان در شورای عالی آموزش و پرورش مطرح گردد تا حداقل برای خوزستان بتوانند تصمیم بگیرند.

وی گفت: نحوه برگزاری امتحانات پایه نهم در خوزستان منوط به تصمیمات بعدی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشنهاد تجدید نظر در برگزاری امتحانات پایه نهم در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد تجدید نظر در برگزاری امتحانات پایه نهم در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید