گرایش بیش از حد اینستاگرام به تیک تاک صدای کاربران را درآورد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، کاربران اینستاگرام معتقدند گرایش بیش از حد این شبکه اجتماعی به فرمت تیک تاک، به سطح بحرانی رسیده است.

گرایش بیش از حد اینستاگرام به تیک تاک صدای کاربران را درآورد

به نقل از techradar، گرایش اینستاگرام به تیک تاک به سطح بحران رسیده است. آنقدر بد است که دیگر محصول خودش را نمی فهمد.

آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام، طرح تازه فرمت عکس را در جلسه اخیر Ask Me Anything فاش کرد. موسری شرح داد که در حال حاضر، همانطور که بدون شک آگاه هستید، می توانید ویدیو های عمودی را در فید خود داشته باشید، اما نمی توانید عکس های بلند در اینستاگرام بارگذاری کنید. این ویژگی اینستاگرام چندان کاربر پسند نیست زیرا علاوه بر اینکه عکس های مورد علاقه کاربر را به حاشیه می برند، به علت طراحی گنگ کنونی اینستاگرام امکان تماشا این ویدئوها به طور کامل در فید وجود نداشته و حتما باید روی ویدئو ضربه زده گردد. واضح است که چنین طرحی عمدی بوده و اساسا با تیک تاک در حال رقابت است.

استفاده بعضی کاربران از اینستاگرام، به استثنای بعضی موارد، عمدتا بر روی تصویر ثابت متمرکز شده است.

این گفته های موسری با واکنش بسیاری از کاربران روبرو شده است، آن ها می گویند: اگر اینستاگرام اصرار دارد که عکس های عمودی را به ترکیب اضافه کند، همانطور که معین است، پس حداقل باید به ما این امکان را بدهد که بعضی از آن ها را با چرخش 90 درجه آپلود کنیم، به این معنی که گوشی خود را 90 درجه بچرخانید تا آن را ببینید و نمای افقی تمام صفحه یا بهتر است بگوییم قابلیت اجرای اینستاگرام در حالت افقی را مشاهده کنید. تصور کنید چه تغییری ایجاد می گردد اگر بتوانید گوشی خود را 90 درجه بچرخانید و تصویر عریض را آنطور که باید، ببینید.

اما در حقیقت این فقط یک کوشش ناامیدانه دیگر برای همگام شدن با تیک تاک است که اینستاگرام در پیش گرفته و معلوم نیست موفقیت آمیز باشد.

بیشتر بخوانید

انجمن گیگابلاگ فضای مجازی دریچه فناوری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "گرایش بیش از حد اینستاگرام به تیک تاک صدای کاربران را درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرایش بیش از حد اینستاگرام به تیک تاک صدای کاربران را درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید