اجرای طرح ملی با، هم، شادیم در اصفهان

به گزارش انجمن گیگابلاگ، طرح ملی با هم شادیم در آستانه مراسم چهار شنبه آخر سال در کانون های دانش آموزی هلال احمر اصفهان اجرا شد.

اجرای طرح ملی با، هم، شادیم در اصفهان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: طرح ملی با هم شادیم با هدف ارتقا فرهنگ عمومی، آموزش و تشویق دانش آموزان به برگزاری چهارشنبه سوری ایمن و کاهش خطرات و حوادث ناشی از این مراسم اجرا شد

به گفته او در اجرای این طرح مربیان جمعیت هلال احمر روش های اطفاء حریق با خاموش کننده ها را به دانش آموزان آموزش داده و توصیه های ایمنی در چهارشنبه آخر سال را به جوانان و نوجوانان یادآور شدند

پویش من لندی ام در میان اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر و سایر دانش آموزان در فضای مجازی اجرا شد. تهیه فیلم کوتاه 59 ثانیه ای با گوشی تلفن همراه حاوی پیام دانش آموزان به همسالان خود با موضوعاتی همچون توجه به حقوق شهروندی هموطنانم، مسئولیت اجتماعی من است، آرامش دیگران، آرامش من و جامعه است و با هم مراسم چهارشنبه سوری ایمن انجام می دهیم و.. از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این طرح است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان می گوید استفاده از ظرفیت مجازی و ارائه آموزش های مختلف از جمله دوره آموزش ایمنی در مراسم چهارشنبه سوری با عنوان انتخاب باشماست چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی که از طریق سامانه جامع آموزش های همگانی جمعیت هلال احمر تدوین و در دسترس عموم مردم قرار گرفته از دیگر فعالیت های این جمعیت جهت دست یابی به جامعه تاب آور است

انجمن گیگابلاگ اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اجرای طرح ملی با، هم، شادیم در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ملی با، هم، شادیم در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید