تعهدات معوق ایران خودرو تا سرانجام سال به صفر می رسد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، چند سالی است که خودروسازان روش پیش فروش خودرو را برای فروش محصولات خود انتخاب نموده ند. در این روش، خریداران چند ماه قبل از خرید خودرو، ودیعه ای پرداخت و برای تحویل خودرو در موعد مقرر ثبت نام می نمایند.

تعهدات معوق ایران خودرو تا سرانجام سال به صفر می رسد

خرید خودرو به روش پیش فروش به روشی متدوال تبدیل شده است، اما گره کار در آنجاست که خودروسازان به وعده خود عمل نمی نمایند تا جایی که گاهی داد خریداران بلند می گردد. سال گذشته موضوع بیخ پیدا کرد و خریداران با مسائل بسیاری روبرو شدند.

فرشاد مقیمی در مورد اندازه تعهدات معوق ایران خودرو به مشتریان، گفت: تعهدات معوق ایران خودرو به اندازه چشمگیری کاهش داشته و از این جهت نگرانی وجود ندارد و کوشش می کنیم تا انتها سال اندازه تعهدات معوق خودروهای داخلی به صفر برسد.

بیشتر بخوانید: آخرین شرایط فروش و پیش فروش ایران خودرو

مدیر عامل ایران خودرو با تاکید بر اینکه در حال حاضر اندازه تعهدات معوق ایران خودرو به 16 هزار دستگاه رسیده است، بیان کرد: 2 هزار دستگاه خودرو از تعهدات معوق، فراوری شده که با تحویل آن ها اندازه تعهدات معوق ایران خودرو به 14 هزار دستگاه می رسد.

مقیمی در مورد اینکه آیا تعهد معوقی در زمینه خودروهای تحویل فوری وجود دارد، گفت: خوشبختانه هیچ تعهد معوقی در مورد خودروهای تحویل فوری در قالب قرعه کشی وجود ندارد.

به نظر می رسد تاخیر در تحویل خودرو به یک ماجرای تکراری تبدیل شده است، تا جایی که مردم در زمان ثبت نام خودرو، همواره چند ماهی بعد از زمان وعده داده شده را برای تحویل در نظر می گیرند.

منبع: بلاگ دیوار

به "تعهدات معوق ایران خودرو تا سرانجام سال به صفر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعهدات معوق ایران خودرو تا سرانجام سال به صفر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید