حامیان اسکوچیچ، نامه برکناری اش را نوشتند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، به گفته سخنگوی فدراسیون فوتبال کسانی امروز مدافع و حامی اسکوچیچ شده اند که نامه برکناری او را نوشتند.

حامیان اسکوچیچ، نامه برکناری اش را نوشتند

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال در برنامه مجله فوتبال اظهار کرد: گویا استعفای کتبی استیلی تنظیم نشده است، اما ایشان اردو را ترک کرده و در جلسه امروز نیز نبودند. به زودی سرپرست تیم ملی معرفی خواهد شد تا تیم با سرپرست به اتریش برود.

او ادامه داد: فعلا رضائیان در کنار تیم حضور دارد و اگر تصمیمی اتخاذ شود اعلام می شود.

اصولی درباره اینکه چرا نگفته بود اسکوچیچ برکنار شده است؟ گفت: من اعلام نکردم که اسکوچیچ برکنار شده چرا که این برکناری مشروط به اتفاقتی بود که ممکن بود محقق نشود. مهم ترین ملاحظه مسئله مالی بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون بیان نمود: آقای نبی با اسکوچیچ مذاکره کردند و فدراسیون طبق گزارش هایی که من دارم با ایشان به توافق رسیده است. موضوع مذاکره با اسکوچیچ در حال طی شدن است.

او افزود: هیئت رئیسه نسبت به اینکه ویلموتس دو اتفاق نیفتد حساس است. تمام جوانب موضوع را لحاظ کردیم و با وکلا صحبت شده، بر اساس آن چه ایشان امضا کرده، توافق شده و با توجه به اینکه شخصیت مسالمت جویی دارند اتفاقی نمیفتد.

اصولی گفت: درباره قرارداد کی روش باید بگویم قرارداد تیپ و چارچوب معین دارد با بند ها و مواد... اعضای هیئت رئیسه در مذاکره مسائلی را اضافه کردند و قرار شد این ها نیز اضافه و قرارداد بر اساس نکاتی نهایی شود. موضوع صورت جلسه شده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مصاحبه اخیر مدافعان اسکوچیچ اظهار کرد: نمی شود سیاست یک بام و دو هوا داشت. دو ماه پیش استیلی و کمیته فنی کسانی بودند که نامه درباره برکناری اسکوچیچ نوشتند. دوستانی که مخاف اسکوچیچ بودند حالا مدافع او هستند.وقتی دو ماه پیش نامه برکناری ایشان را می نوشتند اشک در چشم او حلقه نزد؟

انجمن گیگابلاگ ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "حامیان اسکوچیچ، نامه برکناری اش را نوشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان اسکوچیچ، نامه برکناری اش را نوشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید