در اینستای ستاره های خارجی؛ تولدبازی سلبریتی ها

به گزارش انجمن گیگابلاگ، خبرنگاران: اینستاگرام، این روز ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط دنیا در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش طرفداران بیشتری نیز برای خود دست و پا نمایند که این نیز خود به یک رقابت حیثیتی میان سلبریتی های قرن 21 تبدیل شده است.

در اینستای ستاره های خارجی؛ تولدبازی سلبریتی ها

حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند، توجه رسانه ها و مردم به آن ها جلب می گردد و شهرت بیشتری نیز برای آن ها به ارمغان می آورند. در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

کوشش های کارا دلوین برای دریافت سلفی مناسب فضا. گویا ناسا فرصتی ارائه نموده که در آن، مردم می توانند سلفی های خود را برای آن ها ارسال نمایند تا ناسا نیز عکس ها را با سفینه ای به فضا بفرستد. کوشش کارا را در این زمینه می بینیم که طبق معمول، چاشنی طنز را ترکیب کارهایش نموده است.

جی جی حدید در پست جدید اینستاگرامی اش تولد دوست طراحش را تبریک گفته و از او بخاطر اینکه در این سال ها همواره کنارش بوده، تشکر نموده.

انگار اشلی بنسون از این تیپ خودش خیلی خوشش آمده. هم عکس، گویای ماجراست، هم کپشنی که زیرش نوشته: من عاشق این پیکانته شدم.

باز هم برادران جوناس، کنسرت داشتند و دور هم جمع بودند. حتما می پرسید که پریانکا کجاست؟ راستش پریانکا هم در عکس ها کنار شوهرش بود، اما گفتیم شاید از اینکه هرروز عکس های دونفره این زوج را می بینید، خسته شده باشید؟!

پست جدید دمی لواتو نشان می دهد که او غمگین فوت دوستش، تامی تراسل است. دمی، حرف T را به یاد تامی برروی دستش تتو نموده. گویا علت مرگ تامی، مصرف مواد مخدر بوده. دمی از فالوئرهایش خواسته که ساده از کنار پدیده اعتیاد نگذرند و به اینجور افراد یاری نمایند.

این یکی حتما توجهتان را جلب می نماید. کریس همسورث، ستاره خوشتیپ جهانی مارول و بازیگر نقش ثور افسانه ای، با گذاشتن این عکس در اینستاگرامش گفته: این خود منم. بدون هیچ، عکاس و میکاپ آرتیستی. بدون هیچ ادیتی روی عکس. بدون هیچ لباس خاصی. تازه از رختخواب بیرون اومدم و این عکس رو گرفتم یا این آقای همسورث زیادی خوشتیپ است که تازه از رختخواب بیرون آمده اش می گردد این و با تازه از رختخواب درآمده ما زمین تا آسمان فرق دارد یا همه مان سر کار رفته ایم. نظر شما چیست؟

ما که تازه فهمیدیم هیو جکمن، خواننده هم هست؛ شما می دانستید؟

باز هم لئوناردو دیکاپریو و کوشش هایش برای نجات زمین. این بار برای نجات جنگل آمازون.

این هم یک عکس قدیمی از از لئو مسی، ملی پوش فوتبال آرژانتین و همسرش در اوایل جوانی که زیرش نوشته: گذر عمر. به این می گویند عشق.

این هم پست جدید جرد لتو. جرد به تازگی با جهانی دی سی خداحافظی نموده و به همین دلیل، سکانس افتخاری اش در فیلم سینمایی پرندگان شکاری حذف شده. گویا جرد لتو از سپردن نقش جوکر به فینیکس راضی نبوده و کلی به جان برادران وارنر غر زده.

گل گدوت از اینکه فیلم سینمایی زن شگفت انگیز (Wonder Woman) قرار است به زودی در برزیل اکران گردد، شادمان است.

شکیرا در پست جدیدش گفته که نارنجی، رنگ موردعلاقه اش است و از آرایش جدیدش لذت می برد، اما ما که فکر می کنیم، رنگ سایه اش، گلبهی است.

ایرینا شایک هم برای کمپین جدید فشنش به ایسلند رفته.

زک افرون هم در پست جدیدش از تمام کسانی که تولدش را تبریک گفتند، تشکر نموده.

وقتی زندایا زیر عکسش نوشت که چقدر سگ هایش را دوست دارد، کلی کوشش کردیم تا سگش را در عکس پیدا کنیم. گویا وقتی محبت زندایا گل می نماید، اینجوری شدید ابرازش می نماید.

باز هم امیلیا کلارک و خنده های خاص خودش. اینبار بخاطر جشن خودمانی تولد. چقدر تولد داشتیم این ماه!

ناتالی پورتمن در پست جدیدش نوشته: ما باید گروه های کوچکی از زنان تشکیل دهیم که مانند خانواده از یکدیگر پشتیبانی نمایند، با یکدیگر صحبت نمایند، از تجربیات و درونیاتشان بگویند و بفهمند که در این جهان تنها نیستند. این کار باعث تغییرات بزرگی می گردد. گویا این جملات از کتاب دوستش گلوریا بوده که به تازگی چاپ شده.

البته ناتالی در کنار صحبت های فلسفی، عکس عاشقانه را هم فراموش ننموده و در حرکتی جالب در زیر عکسش، شوهرش را همسر بااستعداد من خطاب نموده.

استن لی را که یادتان هست؟ خالق اکثر شخصیت های جهانی مارول که سال پیش از جهان رفت. هرموقع که عکسی جدید از استن لی دوست داشتنی در اینستاگرامش منتشر می گردد، ناخودآگاه یاد مرتضی پاشایی خدابیامرز میفتم که بعد از فوتش بازهم آهنگ های جدیدی از او بیرون می آمد.

گویا خودشیفتگی نیکول شرزینگر تمامی ندارد او نوشته: کالیفرنیا دیگر رویای او را نبین. او برگشته !

بلا ثورن از اینکه نامش درکنار تعدادی کارآفرین، فعال محیط زیست، فعال سیاسی و... در فهرست 100 زن تاثیرگذار جهان در سایت بی بی سی قرار گرفته، بسیار شادمان است.

از پست جدید مایکل بی جوردن می گردد فهمید که او قرار است در فیلم جدیدش، لیگ عدالت، نقش وکیلی معروف به نام برایان استیونسون را در کنار جیمی فاکس ایفا نماید.

امبر هرد هم به تورنتوی کانادا سلام نموده، اما ننوشته که برای سفر تفریحی به آنجا رفته یا کاری.

باز هم لیدی گاگا و کار های عجیبش. او می گوید که یکی از کار های هرروزه اش برای استقامت بدن بدین ترتیب است: 5 الی 10 دقیقه حمام یخ، 20 دقیقه حمام آب داغ، بعدش دقیقه هم کمپرس یخ. خب چرا؟ آنقدر هم لازم نیست خودت را اذیت کنی لیدی جان.

کی قراره بعد از امتحان رانندگی موتورسیکلت، بره سر ضبط موزیک ویدئو؟ کیتی پری که می گوید میخواهد این کار را انجام بدهد، آن هم در هاوایی.

ببینید پست تازه عروس هالیوود را. دلبری های این عروس خانم، تمامی ندارد. این بار در پست جدیدش خطاب به جاستین بیبر، جمله ای از اسکات فیتزجرالد، شاعر انگلیسی نوشته: تو از ازل در دلم بودی. جالب اینجاست که پدرش، استفان بالدوین هم برایش ایموجی گذاشته. به نظر شما معنی این ایموجی چیست؟

آریانا گرانده از تور کنسرتش در اروپا حسابی راضی است.

کامیلا کابیو هم در اینستاگرامش به جملات انگیزشی روی آورده. او نوشته: امروز خودت را دوست داشته باش. خودت را بیشتر از عادت های بدت دوست داشته باش؛ بیشتر از فکر های بدت راجع به خودت؛ بیشتر از ترس هایت که مانع از رشدت می شوند؛ خودت را دوست داشته باش و با کسی مقایسه نکن و هیچ فکر بدی نکن و شکیبا باش. خودت را بیشتر از هرچیز دیگری که امروز لیاقت تو را ندارد، دوست داشته باش. شاید فکر کنید که روابطش با شان مندس به هم خورده که چنین جمله هایی نوشته، اما با خواندن شماره بعدی، نظرتان عوض می گردد.

شان مندس نوشته با کوکوآ ملاقات کردم و کامیلا زیر پستش کامنت گذاشته: من عاشق این عکس دونفره مون شدم.

این هم یکی از پست های جدید مایلی سایرس. گفتیم یکی، چون معمولا مایلی درحال پست جدید گذاشتن است.

انگار تولد های این ماه تمامی ندارد. جان کرازینسکی باور نمی نماید که به همین زودی 40 سالش تمام شده.

این عکسی که ما برای شما گذاشتیم، چندان گویا نیست، اما باور کنید که چاره دیگری نداشتیم. بریتنی خانم با سام اصغری درحال تمرین ژیمناستیک بود و پوشش ورزشی آنور آبی. بریتنی می گوید که یک سال از زمانی که ژیمناستیک را آغاز نموده، گذشته. سام اصغری هم خوب بلد است که چطوری دل بریتنی را ببرد.

حالا بشنوید از خود سام اصغری. سام، ویدئویی از خودش در کنار محمدرضا گلزار در آمریکا گذاشته. گلزار به زودی کنسرتی در معروف ترین سالن کنسرت آمریکا دارد. حالا این هوشگله رو نگویید، نمی گردد؟!

نوبتنی هم باشد، نوبت بالیوودی هاست. از قدیم می گفتند، مادر را ببین، دختر را ببر؛ اما اینجا باید بگوییم، پدر را ببین، دختر را ببر. تصویری از جوانی شاهرخ خان و عکس دخترش.

تصویری از دیپیکا پادوکونه پس از رای دادن با انگشت جوهری. چند روزی است که بازیگران بالیوود با نشان دادن انگشت جوهریشان، مردم هند را به رای دادن و شرکت در تصمیم گیری برای سرنوشت کشورشان دعوت می نمایند.

کاترینا کایف و دخترش (البته اگر اشتباه می کنیم، بگویید). کاترینا تابعیت انگلستان را گرفته و شهروند انگلییس هم محسوب می گردد.

پریتی زینتا و هریتیک روشن؛ دوست های قدیمی بالیوود در یک قاب. ضروری است بگوییم، پیر نشو لعنتی یا نه؟

این هفته از سلبریتی های ترک هم مطلب داریم. اولیش هم بیرجه آکالای و عکسی که بدون شرح خاصی در اینستاگرامش گذاشته.

کی منتظر فصل جدید برند آلتین ییلدیز بوراک اوزچویت است؟ این سوالی است که خود بوراک در اینستاگرامش پرسیده. این یعنی کالکشن جدیدی از برند لباس بوراک در راه است.

مریم اوزرلی هم عکس هایی از مصاحبه جدیدش در شهر قاهره مصر منتشر نموده.

بین سلبریتی های ترکیه هم تولد داشتیم؛ تولد تولگاهان ساییشمان. تولگاهان به هوادارنش گفته که اگر می خواهند برای تولدش کادو بخرند، این تیشرت ها را تهیه نمایند. با خرید هر تیشرت خیریه گل آفتاب گردان، یک بچه شانس بیشتری برای زندگی بهتر خواهد داشت.

جونگ جین یونگ هم با انتشار این تصویر، مژده آمدن تیزر آلبوم جدید را به هواداران گات سون داد.

گویا ساندارا پارک، رابطه عاطفی زیادی با گیتارش داره، چون نوشته: شما را به دوستم معرفی می کنم. گیتارم، عضوی از خانواده منه و همواره حالم رو بهتر می کنه. اینجاست که می گویند، هرچی می خوای ببر، گیتارو با خودت نبر.

السا پاتاکی، همسر کریس همسورث هم تصویری از خودش در اینستا گذاشته، اما مثل شوهرش ادعا ننموده که همین الان از رختخواب بیرون آمده و عکسش هیچ ادیتی ندارد.

جسیکا جونگ هم تصویری از کنسرت اخیرش در تایوان منتشر نموده.

رزی هانینگتون با استایل جدید پاییزی اش.

هفته پیش گفتیم که کیت و پرنس ویلیام به پاکستان سفر کردند. کیت با پوشیدن لباس محلی زنان پاکستان به مهمترین مسجد لاهور، مسجد بادشاه رفته.

مژده به هواداران سلنا گومز. تک آهنگ جدید سلنا با نام از دستت می دهم تا عاشقم شوی (Lose You to Love Me) منتشر شد.

مگان مارکل هم این روز ها مشغول برنامه های مخصوص استعدادیابی جوانان است. به نظر می رسد که مگان درحال بازگشت به روز های قبل از زایمان است.

جیسون موموآ را به همراه همسرش در مراسم افتتاحیه سریال جدیدش، ببین (See) می بینید.

رافائل نادال، ستاره بی چون وچرای جهانی تنیس هم بالاخره داماد شد. تاریخ عروسی نادال، 19 اکتبر بود.

باز هم لئوناردویی که از دست پاپاترازی ها آسایش ندارد؛ حتی موقع خوردن یک لقمه ناهار.

جاستین تیمبرلیک در پست جدیدش از کار خیری که انجام داده، گفته. جاستین گفته که در ممفیس بزرگ شده و می داند که در آنجا استعداد های موسیقی زیادی وجود دارد، بنابراین درحال ساخت مدرسه موسیقی مجهزی در زادگاهش است.

تام هیدلستون هم که این روز ها سخت مشغول اجرای نقش در تئاتر جدیدش، خیانت (Betrayal) است، با پوشیدن کتش به پاییز سلام نموده. آیا هنوز هم ایمان نمی آورید که هوا سرد شده و وقت پوشیدن لباس های گرم است؟

منبع: برترین ها

به "در اینستای ستاره های خارجی؛ تولدبازی سلبریتی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در اینستای ستاره های خارجی؛ تولدبازی سلبریتی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید