خنک کننده پوشیدنی سونی تحمل گرما را آسان می کند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، Reon Pocket خنک کننده پوشیدنی ساخت سونی است که از طریق درگاه USB-C شارژ شده و به گوشی های اندرویدی و آیفون وصل می شود. این گجت با فشار دادن پد سیلیکونی پشت آن فعال شده و با استفاده از اثر پلتیر (Peltier) دمای سطح بدن را کاهش یا افزایش می دهد.

خنک کننده پوشیدنی سونی تحمل گرما را آسان می کند

این دستگاه را با در دست دریافت هم می توان استفاده کرد، اما برای بهره برداری حداکثری باید زیرپوش جیب دار سونی را خریداری کرد و دستگاه را درون آن قرار داد. این وسیله تنها 80 گرم وزن داشته و به علت ضخامت کم به سختی از زیر لباس قابل تشخیص است.

به کمک اپلیکیشن می توان دما را در چهار سطح خنک و گرم تنظیم کرده و سرعت فن را تغییر داد. دستگاه مورد بحث با یکبار شارژ بسته به تنظیمات و شدت استفاده، 2 تا 3 ساعت قابل استفاده است. سونی می گوید این خنک کننده دمای سطح بدن را تا 13 درجه سانتی گراد کاهش می دهد.

کارشناس سایت ورج عملکرد خنک کننده Reon Pocket را در دمای 30 درجه سانتی گراد و رطوبت 80 درصد تابستان شهر توکیو، در کمترین تنظیمات خنک کنندگی مطلوب توصیف می کند. به گفته او نباید از این وسیله انتظارات زیادی داشت و با استفاده آن همچنان گرما و رطوبت محیط را حس می کنید، اما تحمل شرایط را برای شما آسان تر می کند.

خنک کننده Reon Pocket و زیرپوش جیب دار به ترتیب با قیمت 122 و 17 دلار فقط در کشور ژاپن به بازار عرضه شده اند. اپلیکیشن این وسیله از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند بنابراین بیشتر کاربران بین المللی قادر به استفاده از آن خواهند بود.

منبع : دیجیاتو

منبع: آی تابناک

به "خنک کننده پوشیدنی سونی تحمل گرما را آسان می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خنک کننده پوشیدنی سونی تحمل گرما را آسان می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید