سازندگان Hellblade 2 از ساخت تجربه ای سینمایی برای بازی شان می گویند

به گزارش انجمن گیگابلاگ، بازی هل بلید 2 (Hellblade 2) یکی از عناوین داستانی و ترسناک مورد انتظار در سال آینده است. نکته اصلی این بازی در جلوه های بصری آن است. شرکت سازنده آن یعنی نینجا تئوری (Ninja Theory) تمام کوشش خود را نموده تا این بازی را از لحاظ بصری و گرافیکی زیبا بسازد. این موضوع در شماره 1 این مجموعه نیز مشهود بود.

سازندگان Hellblade 2 از ساخت تجربه ای سینمایی برای بازی شان می گویند

در یک توییت نو شرکت سازنده بیان کرد که از یک تکنولوژی نو در هل بلید 2 استفاده خواهد نمود. این تکنیک باعث خواهد شد تا بازی از سیستم آنامورفیک (Anamorphic) بهره ببرد. چیزی که تنها در فیلم ها وجود داشت.

تیم سازنده گفته که استفاده از سیستم آنامورفیک باعث خواهد شد تا بازیکنان بیشتر درگیر بازی بشوند. همینطور اینکه حالت سینمایی به بازی داده که آن را مجذوب کننده تر می نماید. به طور کلی نینجا تئوری کوشش نموده تا بازی هل بلید 2 از لحاظ بصری بسیار زیبا و دقیق ساخته گردد. به همین علت این بازی یک حس فیلم را به کاربر انتقال می دهد.

نکته جالب اینجاست که تیم سازنده، از تعداد زیادی فیلم در کار خود استفاده کردند. با اینکار توانستند برترین نمونه ها را برای استفاده از سیستم آنامورفیک انتخاب نموده و در بازی خود به کار ببرند. هل بلید 2 یک عنوان بسیار خاص است. شماره 1 این مجموعه هم همینطور بود.

به طور کلی عناوین هل بلید چندان طولانی نیستند. به همین علت بازیکنان می توانند به سرعت آن را به اتمام برسانند. بازی هل بلید 1 یک عنوان جالب بود. مبارزات در آن سخت نبودند اما گیم پلی بازی بسیار خاص بود. به این شکل که بعضی صداها به شما در مبارزات و انجام کارهای مختلف یاری می کردند. حتی در حل کردن پازل های داخل بازی نیز بسیار مهم بودند.

نکته اصلی اینجاست که هل بلید به شدت به جلوه های بصری وابسته است. به علت اینکه گیم پلی بازی چندان خلاقانه نبوده و تمرکز اصلی شرکت سازنده هم روی رویکرد بصری بازی است. هل بلید 1 در زمان خود از لحاظ گرافیکی بسیار زیبا بود. این مورد برای هل بلید 2 هم صدق می نماید.

منبع: Mp1st.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "سازندگان Hellblade 2 از ساخت تجربه ای سینمایی برای بازی شان می گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان Hellblade 2 از ساخت تجربه ای سینمایی برای بازی شان می گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید