سرمربی کانادا: دمار از روزگار کرواسی در می آوریم

به گزارش انجمن گیگابلاگ، هردمن پس از شکست برابر بلژیک گفت: ما می رویم که دمار از روزگار کرواسی درآوریم، به همین سادگی زیرا به اینجا تعلق داریم.

سرمربی کانادا: دمار از روزگار کرواسی در می آوریم

کانادا جام جهانی 2022 قطر را امشب با شکست 1-0 مقابل بلژیک شروع کرد. کانادایی ها نمایش قابل قبولی ارائه دادند و اگر پنالتی آلفونسو دیویس در نیمه اول به وسیله تیبو کورتوا مهار نشده بود می توانستند از بلژیک امتیاز بگیرند. اما در نهایت آن ها در اولین بازی خود در این تورنمنت 1-0 شکست خوردند.

کانادا آنقدر خوب بازی کرد که حتی روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک، در خاتمه بازی اعتراف کرد تیمش خوب نبوده و با تجربه بالاتر و مهارت بازیکنانش پیروز به کسب سه امتیاز شده است.

در خاتمه بازی اولین سوالی که انجمن گیگابلاگ از جان هردمن، سرمربی کانادا، پرسیدند این بود که بعد از سوت خاتمه مسابقه دلیل شکل گیری حلقه اتحاد کانادایی ها به دور سرمربی شان چه بوده و هردمن به آن ها چه گفته است.

هردمن در خاتمه بازی به انجمن گیگابلاگ گفت:

بعد از بازی به بچه ها گفتم نشان دادید که بازیکنانی در سطح جام جهانی هستید و به اینجا تعلق دارید. گفتم در بازی بعدی می رویم و دمار از روزگار کرواسی درمی آوریم. به همین سادگی.

از عملکرد بازیکنانم نه تنها راضی هستم بلکه به آن ها افتخار می کنم. ولی یک تیم باید در بازی اول سه امتیاز را بگیرد. ما امشب این فرصت را داشتیم که پیروز میدان بشویم. هدف ما این بود که از دستش دادیم. ولی از عملکرد بچه ها واقعا راضی ام. آن ها نشان دادند که می توانند در جام جهانی حرف برای گفتن داشته باشند. آن ها به نظرم کاری کردند طرفداران کانادایی احساس غرور نمایند.

انجمن گیگابلاگ ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرمربی کانادا: دمار از روزگار کرواسی در می آوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی کانادا: دمار از روزگار کرواسی در می آوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید