عوارض خطرناک ماکارونی برای بدن

به گزارش انجمن گیگابلاگ، اگر هر روز ماکارونی بخورید، مواد مغذی را که برای مثال در غلات از جمله گندم سیاه، برنج قهوه ای و کینوا وجود دارد، دریافت نمی کنید.

عوارض خطرناک ماکارونی برای بدن

به گزارش بهداشت نیوز، آناستازیا گاوریکووا متخصص تغذیه روس می گوید تنوع مواد مغذی قاعده اصلی هنگام تنظیم رژیم غذایی است که به جلوگیری از عواقب خطرناک برای بدن یاری می نماید.

اگر هر روز ماکارونی بخورید، مواد مغذی را که برای مثال در غلات از جمله گندم سیاه، برنج قهوه ای و کینوا وجود دارد، دریافت نمی کنید، اما اگر خوردن هر روزی ماکارونی را دوست دارید، می توانید آنالیز کنید که مسئله ای در دستگاه گوارش یا بیماری های خود ایمنی دارید؟

پوست شما چگونه به نظر می رسد؟ آیا اضافه وزن دارید یا نه؟ اگر مسئله ای ندارید، می توانید از ماکارونی تهیه شده از گندم معمولی در حد اعتدال بهره ببرید.

این متخصص تغذیه اضافه می نماید که بهتر است ماکارونی بدون گلوتن تهیه شده از فونچوز، شیراتاکی، نخود فرنگی، نخود و ذرت باید وارد رژیم غذایی گردد.

پیش از این، آناستازیا گاوریکووا متخصص تغذیه، محصولاتی را نام برد که باعث بالا رفتن روحیه و سرحالی در زمستان می شوند.

به گفته او محصولات لبنیاتی از نوع پنیر، ماست، ماست کیسه ای است. این متخصص برای کسانی که به دلایلی از مصرف آن ها اجتناب می نمایند توصیه کرد که کنجد و ماهی کوچک را در رژیم غذایی خود قرار دهند.

منبع: فرارو

به "عوارض خطرناک ماکارونی برای بدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوارض خطرناک ماکارونی برای بدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید