فارس من، شروط حضور دانشجویان در دانشگاه، گواهی سلامت کماکان لازم است

به گزارش انجمن گیگابلاگ، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، شرایط حضور دانشجویانی که فعلا برای حضور فیزیکی در دانشگاه مجاز شده اند را گفت.

فارس من، شروط حضور دانشجویان در دانشگاه، گواهی سلامت کماکان لازم است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی انجمن گیگابلاگ، برخی کاربران فارس من با ثبت سوژه در این سامانه بر لزوم بازگشایی خوابگاه دانشجویان دکتری دانشگاه تهران تاکید کردند.

خبرنگار این مطالبه را پیگیری کرده است.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران در این باره به خبرنگار، گفت: دانشگاه تهران هم تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است و درباره حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه هم تابع تصمیمات ستاد ملی هستیم.

شروط حضور دانشجویان در دانشگاه

وی گفت: تا این مرحله فعلا برای حضور فیزیکی دانشجویان دکترا که حضور آنان در آزمایشگاه یا مزرعه و بیمارستان ضروری است و نیاز به خوابگاه ندارند و گواهی سلامت هم دارند، اجازه داده شده است. ضروری بودن حضور دانشجو در دانشگاه هم حتما باید به تایید استاد راهنما و دانشگاه برسد.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران شرح داد: موضوع حضور دیگر دانشجویان دکترا در خوابگاه، در هفته های آینده بررسی می شود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، شروط حضور دانشجویان در دانشگاه، گواهی سلامت کماکان لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، شروط حضور دانشجویان در دانشگاه، گواهی سلامت کماکان لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید