هشدار به شهروندان تهرانی ، کاهش شدید دما و یخ زدگی معابر تهران برای امشب ، آماده باش کامل نیروهای امدادی

به گزارش انجمن گیگابلاگ، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: امشب در تهران شاهد کاهش دما و یخ زدگی بعضی معابر هستیم.

هشدار به شهروندان تهرانی ، کاهش شدید دما و یخ زدگی معابر تهران برای امشب ، آماده باش کامل نیروهای امدادی

به گزارش انجمن گیگابلاگ، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر کاهش دما در استان تهران گفت: این کاهش دما از امشب آدینه 16 دی ماه آغاز شده و تا فردا شنبه 17 دی ماه ادامه خواهد داشت.

یزدی مهر با بیان اینکه مدیریت بحران توصیه های لازم برای انجام اقدامات مقابله ای را به دستگاه های امدادی، خدماتی و انتظامی ارائه نموده است، گفت: لازم است که عموم مردم از جمله مسافران، کشاورزان ، دامداران، عشایر ، گلخانه داران ، مرغداران و... از این موضوع آگاه بوده و تمهیدات لازم و متناسب با شرایط خود را اتخاذ نمایند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران به افرادی که قصد سفر و تردد در مسیرها و محورهای کوهستانی را دارند توصیه کرد حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند تا در صورت بروز حادثه مجهز باشند. پر بودن باک خودرو در آغاز سفر، اطمینان از سالم بودن برف پاک کن و همراه داشتن زنجیر چرخ از جمله این موارد است و البته توصیه می گردد که از ترددهای غیرضروری نیز پرهیز گردد.

یزدی مهر نسبت به کاهش دمای شبانه در تهران نیز هشدار داد و گفت: آماده باش کامل نیروهای امدادی و عملیاتی استان تهران لازم است و تمهیدات و تدابیر لازم در این خصوص در سطح منطقه ها تحت تاثیر اندیشیده شده است. کاهش دما ممکن است باعث یخ زدگی معابر به خصوص در منطقه ها شمالی و کوهستانی استان تهران گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار به شهروندان تهرانی ، کاهش شدید دما و یخ زدگی معابر تهران برای امشب ، آماده باش کامل نیروهای امدادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به شهروندان تهرانی ، کاهش شدید دما و یخ زدگی معابر تهران برای امشب ، آماده باش کامل نیروهای امدادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید