پابجی موبایل میزبان شخصیت های لیگ آو لجندز خواهد بود

به گزارش انجمن گیگابلاگ، شخصیت های بازی لیگ آو لجندز قرار است در پابجی موبایل حاضر شوند. این اتفاق به دلیل عرضه انیمیشن جدیدی بر اساس این بازی به نام Arcane است. در این کراس اور ما شاهد تعداد زیادی کاراکتر خواهیم بود که از دنیای Runeterra وارد دنیای پابجی شوند. این خبر هم با عرضه یک تریلر اعلام شد که در آن کاراکترهای این بازی با سبک انیمیشن Arcane در پابجی حضور دارند.

پابجی موبایل میزبان شخصیت های لیگ آو لجندز خواهد بود

این همکاری باعث می شود تا کرکترها، آیتم ها، انواع مختلف بازی و مکان های نو هم به پابجی موبایل اضافه شود. این محتوا از طریق یک آپدیت بزرگ برای آن منتشر خواهد شد. البته این معرفی هنوز به طور دقیق اعلام نمی کند که چه شخصیت هایی به بازی اضافه شده اند. بر اساس تصاویر منتشر شده امکان حضور Jinx، وی، جِیس و Caitlyn وجود دارد. این شخصیت ها نقش مهمی در انیمیشن آرکین دارند.

چرا این کراس اور اهمیت دارد؟

پابجی در گذشته هم همکاری ها و کراس اورهای زیادی داشته است. از جمله می توان به تعدادی انیمه و ستاره های کی پاپ اشاره کرد. با این حال کراس اور با لیگ آو لجندز مهم ترین همکاری برای این بازی است. به دلیل اینکه بسیار نادر است. بازی های شرکت Riot تا به حال با یکدیگر کراس اور داشته اند اما تا به حال نشده که وارد دنیای بازی دیگری شوند.

دقیقا مشابه چیزی که در فورتنایت شاهد بودیم، پابجی هم در تلاش است تا با همکاری ها مختلف بازی خود را تازه نگه دارد. با این کار کاربران از آن خسته نشده و همین طور اینکه طرفداران بیشتری پیدا می کند. برای مثال بعد از این آپدیت طرفداران لیگ هم به پابجی ترغیب خواهند شد.

با این وجود پابچی همچنان نیاز دارد تا همکاری خود را با دیگران بیشتر کند. به دلیل اینکه فروتنایت در حال حاضر کراس اورهای بسیار خوبی داشته و توانسته تعدادی از کاراکترهای به شدت نایاب را وارد دنیای خود کند. از جمله می توان به کریتوس یا حتی مستر چیف اشاره کرد.

در انتها لازم به ذکر است که کاراکترهای اضافه شده بر اساس انیمیشن این بازی هستند. پس امکان دارد که از لحاظ ظاهری کمی با چیزی که در بازی مشاهده می کنید متفاوت باشند.

تمام محتوای نو برای بازی پابجی با یک به روزرسانی در تاریخ 25 آبان (16 نوامبر) به آن اضافه خواهند شد. شماره این بسته به روزرسانی 1.7 خواهد بود و به احتمال زیاد حجم بالایی هم خواهد داشت.

می توانید در ادامه تیزر کوتاهی که به مناسبت حضور شخصیت های لیگ آو لجندز در پابجی موبایل تهیه شده است را تماشا کنید.

منبع: Polygon.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "پابجی موبایل میزبان شخصیت های لیگ آو لجندز خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پابجی موبایل میزبان شخصیت های لیگ آو لجندز خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید