آذرنیا: تا اردیبهشت با شیمبا توافق می کنیم و پنجره نقل وانتقالات مان باز می گردد

به گزارش انجمن گیگابلاگ، حسن آذرنیا، سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز ادعا کرد که پنجره نقل وانتقالاتی این باشگاه تا شروع فصل نقل وانتقالات پیش رو باز خواهد شد.

آذرنیا: تا اردیبهشت با شیمبا توافق می کنیم و پنجره نقل وانتقالات مان باز می گردد

به گزارش گروه ورزشی انجمن گیگابلاگ، حسن آذرنیا درباره نخستین جلسه رسیدگی به پفراینده های انضباطی باشگاه های ایرانی در فیفا گفت: با شرایط کشور و نوسان دلار، قرار شد فدراسیون فوتبال، فرمت مشخصی به باشگاه ها برای قراردادها اقتصادی بدهد.

وی ادامه داد: مدیران باشگاه هم با هماهنگی هیئت مدیره و نسبت به فرایند باشگاه خود، کارهایی می نمایند تا شاهد پفراینده های باز در کمیته شرایط فدراسیون فوتبال و فیفا نباشیم و فوتبال خوب و پررونقی داشته باشیم.

سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز درباره پنجره بسته نقل وانتقالاتی این باشگاه گفت: این مشکل به خاطر پفراینده لوسیانو پریرا ایجاد شد. از زمانی که زنوزی باشگاه را در اختیار گرفت، نماینده ویژه ای برای پفراینده مشخص و جلسات متعددی با وکیل شیمبا برگزار گردید.

تا سرانجام اردیبهشت، حتماً توافقی میان شیمبا و ماشین سازی انجام می گردد.، آذرنیا ضمن بیان این جمله توضیح داد: ماجرا در شرف حل و پرداخت پول است. با توجه به اینکه یک پنجره بسته در نقل وانتقالات نیم فصل سپری کردیم، با آغاز فصل نقل وانتقالات شاهد جذب بازیکن از طرف ماشین سازی خواهیم بود.

وی درباره کسر قرارداد بازیکنان تیم های اروپایی اعلام نمود: انجام این کار در ایران مشکل است. چون قراردادهای ما فصلی است و اگر 9 هفته به جامانده برگزار گردد، کسر قرارداد منطقی نیست. اگر مسابقات مختومه اعلام گردد، می توانیم با هماهنگی فدراسیون فوتبال و کمیته شرایط، درصدی از قرارداد بازیکنان را بر مبنای هفته های برگزار گردیده کسر کنیم. وگرنه این موضوع با ادامه رقابت ها منتفی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آذرنیا: تا اردیبهشت با شیمبا توافق می کنیم و پنجره نقل وانتقالات مان باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذرنیا: تا اردیبهشت با شیمبا توافق می کنیم و پنجره نقل وانتقالات مان باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید