ترکیب احتمالی استقلال مقابل پرسپولیس؛ 3 تغییر مهم فرهاد مجیدی

به گزارش انجمن گیگابلاگ، خبرنگاران: حساس ترین بازی هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران را امروز تیم های استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی برگزار می نمایند. استقلال بعد از 4 هفته که به صورت متوالی در لیگ برتر با رقبا مساوی نموده، درنظر دارد امروز و در ملاقات حساس مقابل پرسپولیس به این ناکامی خاتمه دهد و دست پر از زمین مسابقه خارج گردد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پرسپولیس؛ 3 تغییر مهم فرهاد مجیدی

به گزارش انجمن گیگابلاگ، فرهاد مجیدی هم برای بازی امروز نقشه های متفاوتی در سر دارد و بعضا به علت اجبار و گا ها به علت مسائل فنی، تغییرات مهمی را در ترکیب تیمش برای ملاقات امروز، ممکن است به وجود بیاورد. استقلال وریا غفوری را به علت مصدومیت از دست داده و جانشین او اولین تغییر ترکیب خواهد بود. در خط دروازه هم به نظر می رسد مجیدی ریسک نکند و سیدحسین حسینی را به علت تجربه بیشتری درون دروازه بگذارد. هرچند که تغییر مهمی دیگری هم در راه است که مربوط به استفاده از رضا آذری به جای آرش رضاوند است!

رضاوند مصدومیت اندکی داشته و فرهاد مجیدی تصمیم گرفته درباره استفاده از او ریسک نکند. البته که وجود این تغییرات به فرهاد مجیدی یاری می نماید که زوج خط حمله ایده آلش یعنی کوین یامگا و رودی ژستد را در زمین داشته باشد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پرسپولیس

سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، رضا آذری، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد.

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل پرسپولیس؛ 3 تغییر مهم فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل پرسپولیس؛ 3 تغییر مهم فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید