شاگردان سابق کی روش و قلعه نویی در سودای سرمربیگری

به گزارش انجمن گیگابلاگ، دو تن از بازیکنان حاضر در گروه صعود کننده به جام جهانی 2014 برزیل این روزها در قامت مربی به دوران فوتبالی خود ادامه می دهند و روی تازه ای از زندگی شان را پشت سر می گذارند.

شاگردان سابق کی روش و قلعه نویی در سودای سرمربیگری

دیروز در جریان بازی محبت آمیز ذوب آهن و گل گهر که با برد دو بر صفر سبزپوشان اصفهانی سرانجام یافت، برخورد گرم محمد نوری و قاسم حدادی فر با امیر قلعه نویی و سایر حاضران در کنار زمین شماره 4 آزادی جالب توجه بود. این دو ستاره که در مقاطع زمانی مختلف به عنوان شاگرد امیر قلعه نویی کار نموده اند، تا چند سال قبل در تیم ملی نیز کنار یکدیگر بازی می کردند و همین مساله دوستی شان را افزایش داد.

نوری و حدادی فر این روزها در کنار مهدی تارتار به عنوان دستیار حضور دارند و صفحه ای نو از دفتر زندگی فوتبال خود را ورق می زنند. آنها در آغاز دوران مربیگری فعلا مشغول یادگیری و افزایش دانش خود هستند تا آرام آرام بتوانند به سمت سرمربیگری در فوتبال ایران خیز بردارند.

در این بین حدادی فر که در دوران فوتبال خود با بدشانسی های زیادی از نظر مصدومیت روبرو شد، دیروز با وجود اینکه دیگر بازی نمی نماید اما با عصای زیر بغل و پای بانداژ شده در محل بازی تدارکاتی تیم خود حضور یافت که باعث تعجب حاضران شده بود. تا جایی که به شوخی به او می گفتند مگر بازی می نماید که بازهم مصدوم شده است؟

با همه این ها اضافه شدن دو ستاره سابق فوتبال ایران که سوابق زیادی در تیم ملی و تیم های مختلف دارند به جمع مربیان یکی از اتفاقات جالب فوتبال خواهد بود. بدون شک آنها با یادگیری بیشتر و بالا رفتن تجربه شان در عرصه مربیگری می توانند نسل نوی از سرمربیان فوتبال را به وجود آورند و با توجه به نام و نشانی که در دوران بازی داشتند، در دوران مربیگری نیز شرایط ویژه ای را تجربه نمایند. به همین دلیل است که قطعا از آنها در سال های آینده روی نیمکت پراسترس مربیگری بیشتر خواهیم شنید.

منبع : ورزش سه

منبع: فرارو

به "شاگردان سابق کی روش و قلعه نویی در سودای سرمربیگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاگردان سابق کی روش و قلعه نویی در سودای سرمربیگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید