عکس، اسکوچیچ پست جنجالی علیه فدراسیون و کی روش را پاک کرد ، از ماشین و پاداشی که برایتان گرفتم لذت ببرید

به گزارش انجمن گیگابلاگ، اسکوچیچ در مطلبی که در صفحات اجتماعی خودش منتشر نموده بود، نتایج تیم ملی را یک شکست نامید و به تاج و نبی حمله کرد اما بعد مدتی این پست را پاک کرد.

عکس، اسکوچیچ پست جنجالی علیه فدراسیون و کی روش را پاک کرد ، از ماشین و پاداشی که برایتان گرفتم لذت ببرید

به گزارش انجمن گیگابلاگ بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی که با راهنمایی کارلوس کی روش با قرار گرفتن در رتبه سوم گروهش نتوانست به مرحله حذفی برود، مهدی محمدنبی، مدیر تیم ملی و مارکار آقاجانیان، دستیار کی روش روز گذشته صحبت هایی را درباره شرایط تیم ملی در دوره مربیگری اسکوچیچ بیان کردند که این سرمربی کروات در پستی که در اینستاگرام و فیس بوک منتشر نموده بود، به آن ها پاسخ داد.

اسکوچیچ در مطلبی که در صفحات اجتماعی خودش منتشر نموده بود، نتایج تیم ملی را یک شکست نامید و به تاج و نبی حمله کرد اما بعد مدتی این پست را پاک کرد.

متن صحبت های اسکوچیچ به این توضیح است:

برخلاف میل باطنی ام اما باید جواب بدهم.

آقای نبی عزیز من واقعاً دیگر قصد نداشتم با شما بحث کنم، اما اظهارات اخیر شما در خصوص دوران حضور من باعث شد این کار را انجام دهم. هر بار که علیه من چیزی می گویی، افتخار می کنم که در طرف مقابل شما هستم. نه شما (نبی)، نه آقای تاج و نه آقای خراطی، در تیم من نبودید. تو از دنیایی هستی که کیلومترها با من فاصله دارد. کاملا واضح است که شما و همکاران تان با طمع و خودخواهی در حال نابود کردن فوتبال ایران هستید. و تنها نتیجه ای که تا الان گرفتید، شکست بود.

امروز همه می دانند که افراد شما مدت ها پیش با بازیکنان و مربی جانشین من (کارلوس کی روش) در ارتباط بوده اند و شما علت عدم اتحاد در تیم بودید. اکنون شکاف های بزرگ تری وجود دارد، زیرا به بعضی از بازیکنانی که از شما حمایت کردند، بدهی های خود را با آوردن این بازیکنان به جام جهانی پس دادید و به همین علت مسن ترین تیم ملی این مسابقات را تشکیل دادید.

من از شما می خواهم که از نام من برای توجیه بزرگترین شکست خود یعنی با دریافت 6 گل مقابل انگلیس و شکست مقابل آمریکا در حساس ترین بازی برای ایران در تاریخ جام جهانی استفاده نکنید. در عوض، از پاداش ها لذت ببرید، پاداش ها و ماشین هایی که برای شما به دست آورده ام و بابت این واقعیت از من تشکر کنید.

لطفا مسئولیت تصمیم خود را برای آوردن مربی (کارلوس کی روش) بپذیرید که برای سومین بار متوالی در کوشش برای صعود از دور گروهی ناکام ماند و در مرحله مقدماتی جام جهانی، نتوانست کلمبیا و مصر را به جام جهانی بیاورد.

بهانه هایی به نام من با داستان های خیالی!

جناب نبی شما اعتماد به نفس زیادی دارید که بتوانید روش کار من را تحلیل کنید. من می دانم که نتایج من شما را آزار می دهد، من شما را کاملا درک می کنم، زیرا شما با اعتماد به نفس و تجربه زیاد، بازنده هستید.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس، اسکوچیچ پست جنجالی علیه فدراسیون و کی روش را پاک کرد ، از ماشین و پاداشی که برایتان گرفتم لذت ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، اسکوچیچ پست جنجالی علیه فدراسیون و کی روش را پاک کرد ، از ماشین و پاداشی که برایتان گرفتم لذت ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید