جهت ورود سرمایه گذاران به کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال هموار شد

به گزارش انجمن گیگابلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آوردگاه سرمایه نمایشگاه الکامپ که با همکاری مجموعه های سرمایه گذاری معتبر کشور برگزار می گردد، تا 13 بهمن ماه تمدید شد.

جهت ورود سرمایه گذاران به کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال هموار شد

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری مجموعه های سرمایه گذاری معتبر کشور، سازوکار تسهیل جذب سرمایه تیم های ثبت نام نماینده در زمان نمایشگاه الکامپ و پس از آن فراهم خواهد شد.

آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز محسوب می گردد و یاری می نماید سرمایه گذاران با شرکت های خلاق و کسب وکارهای نو آشنا شوند و بتوانند روی آن ها سرمایه گذاری نمایند.

به همین منظور الکام استارز در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب وکارها و ارائه آنها به سرمایه گذاران، یاری کند تا جذب سرمایه و سرمایه گذار، با سهولت بیشتری برای شرکت های خلاق انجام بگیرد. این برنامه نیز مانند سایر برنامه های جانبی الکام استارز، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان حامی معنوی و تسهیل گر فرآیندهای جذب سرمایه به ویژه برای پیگیری های لازم پس از زمان نمایشگاه، در آوردگاه سرمایه حضور خواهد داشت.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (ایران الکامپ 1400) از 27 تا 30 بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

شرکت های خلاق علاقمند به حضور در آوردگاه سرمایه، می توانند به وسیله این آدرس اینترنتی و سرمایه گذار خطرپذیر، علاقمند به حضور در آوردگاه سرمایه از این صفحه، درخواست خود را ثبت نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جهت ورود سرمایه گذاران به کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال هموار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت ورود سرمایه گذاران به کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال هموار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید